Galeria
(35828)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1390)
Kontakt
@

Zdrowie » Lecznictwo

Bezpłatne badania mammograficzne dla mieszkanek Krosna

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie i Urząd Miasta Krosna zapraszają kobiety w wieku 40-49 lat zameldowane w Krośnie na bezpłatne badania mammograficzne. Warunkiem jest nie wykonywanie takiego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Stała kontrola piersi daje ogromną szansę wykrycia wczesnych zmian i zastosowania leczenia, ponieważ badanie mammograficzne może wykryć zmiany od 2 do 4 lat zanim staną się one widoczne.

W tej serii badań mammograficznych mogą wziąć udział kobiety urodzone pomiędzy 1 stycznia1963 r. a 31 grudnia 1972 r. 

W celu wykonania badania należy zgłosić się do Zakładu Diagnostyki Obrazowej, Pracownia Mammografii w Wojewódzkiem Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie. Wcześniej należy zarejestrować się pod numerem telefonu  13 43 78 323 lub osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00. 

Na badanie należy uzyskać skierowanie od lekarza POZ lub specjalisty ginekologa-położnika. Wymagane skierowanie otrzymać również można od specjalisty ginekologa-położnika przyjmującego w siedzibie Szpitala, gabinet nr 348 (na piętrze poradni specjalistycznych), w dniach poniedziałek, wtorek, środa godz. 8.00 - 14.00  w ramach  ww. programu.  Prosimy ze sobą zabrać również dowód osobisty oraz ewentualnie wcześniejsze wyniki badań

Ilość miejsc ograniczona.


Grzegorz Skwara
2012-08-06
Tagi : Krosno szpital badania mammografia

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):
Facebook