Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Zdrowie


Barbara Syrek nowym wojewódzkim konsultantem medycznym

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła dzisiaj powołania nowym konsultantom w dziedzinie medycyny ratunkowej oraz pielęgniarstwa psychiatrycznego. W dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego powołanie z dniem 1 listopada 2017 r. otrzymała mgr Barbara Syrek.
2017-11-03    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Bezpłatna mammografia dla pań z powiatu krośnieńskiego

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie w dwóch grupach wiekowych na bezpłatne badania mammograficzne przeprowadzane w mammobusie. Zachęcamy panie do profilaktyki związanej z rakiem piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród Polek.
2015-04-01    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Gdzie do lekarza w Krośnie i powiecie krośnieńskim?

Nowy Rok zapoczątkował kolejny okres bałaganu w służbie zdrowia. W życie weszła nowa ustawa o opiece zdrowotnej, a tysiące lekarzy nie ma jeszcze podpisanej umowy z NFZ. Od dnia 1 stycznia 2015 r. część lekarzy zrzeszonych w Federacji „Porozumienie Zielonogórskie” nie przyjmuje pacjentów w gabinetach podstawowej opieki zdrowotnej.
2015-01-01    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Bezpłatne profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców Krosna

Każdy mieszkaniec Krosna który skończył 59 lat, może zaszczepić się za darmo przeciwko grypie. Miasto sponsoruje szczepionki od czterech lat. Szczepienia finansowane są przez Gminę Krosno w ramach Programu Profilaktyki i Promocji Zdrowia dla mieszkańców miasta Krosna na 2014 r.
2014-08-26    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Bezpłatna mammografia i cytologia dla krośnianek

Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji „SOS ŻYCIE”z Mielca, zaprasza od jutra mieszkanki Krosna na profilaktyczne badania mammograficzne i cytologiczne.
2013-11-24    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Profilaktyczne badania mammograficzne

15 lipca w Korczynie będzie można wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Nie obowiązuje rejonizacja; z badania mogą skorzystać mieszkanki Krosna i powiatu krośnieńskiego. Badania przeprowadzane są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, finansowane przez NFZ.
2013-07-10    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Sprawdź w ZIP-ie ile NFZ wydał na Twoje leczenie

Od dzisiaj w całej Polsce działa Zintegrowany Informator Pacjenta. Dzięki systemowi, pacjenci mogą sprawdzić historię swojego leczenia. Dowiedzą się ile ono kosztowało, jakie leki refundowane kupowali w ciągu ostatnich 5 lat i ile dopłacił do nich NFZ.
2013-07-01    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Bezpłatne badania mammograficzne dla mieszkanek Krosna

Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie i Urząd Miasta Krosna zapraszają kobiety w wieku 40-49 lat zameldowane w Krośnie na bezpłatne badania mammograficzne. Warunkiem jest nie wykonywanie takiego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy.
2012-08-06    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Będzie nowy konkurs na dyrektora szpitala w Krośnie

Magdalena Tymcio ponad miesiąc temu wygrała konkurs na dyrektora Podkarpackiego Szpitala Wojewódzkiego w Krośnie, ale dyrektorem nie zostanie. Zarząd województwa ma o niej inne zdanie niż komisja konkursowa.
2012-04-04    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Bezpłatna mammografia w powiecie krośnieńskim

    Od 14 do 30 marca można będzie wykonać bezpłatne badanie mammograficzne w mammobusie, który odwiedzi powiat krośnieński. Badanie, w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, finansowane jest przez NFZ.
2012-03-01    Grzegorz Skwara0 komentarzyFacebook