Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Sport » Żużel


Finał bez Pawlickich - Półfinał IMP w Krośnie

W Krośnie nie doszukiwano się tak zdecydowanych faworytów jak w Krakowie - i słusznie, bo turniej przyniósł kilka negatywnych i pozytywnych niespodzianek. Piękna, słoneczna pogoda przywitała fanów speedway'a na półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie. O dziwo rewelacyjne warunki i kilkunastu najlepszych krajowych żużlowców nie przyciągnęło na stadion tylu widzów co II-ligowe rozgrywki i występy KSM-u Krosno.
2013-06-20    Grzesiek Skwara0 komentarzy

Drużyna KSM Krosno wycofana z rozgrywek

Krośnieńskie „Wilki” już w tym sezonie nie pojeżdżą. Dziś zarząd Krośnieńskiego Stowarzyszenia Motorowego Krosno podjął decyzję o wycofaniu zespołu KSM Krosno z rozgrywek drugiej ligi żużlowej w sezonie 2012. Powodem była kara finansowa nałożona na Klub przez Główną Komisję Sportu Żużlowego.
2012-06-13    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Kolejna porażka KSM Krosno. Tym razem z Kolejarzem

"Wilki" przegrały czwarty z rzędu meczu, tym razem w Rawiczu z tamtejszym Kolejarzem 24 do 53. Z powodu opadów deszczu spotkanie zakończono po 13 wyścigach. Najwięcej - 7 oczek w czterech startach zdobył dla krośnieńskiej drużyny Adrian Szewczykowski.
2012-06-10    Grzegorz Skwara0 komentarzy

KSM gościnny dla kolejnego Kolejarza

Po najlepszym od lat starcie sezonu krośnieński żużel ma szansę wspiąć się na wyższy szczebel rozgrywkowy. Niełatwe w tej dyscyplinie sportu wyjazdowe zwycięstwa pokazują siłę Wilków, jednak podopieczni Ireneusza Kwiecińskiego przed własną publicznością spisują się poniżej oczekiwań.
2012-05-14    GS910 komentarzy

„Wilki” znów wygrywają na wyjeździe

Trzecią wygraną w tym sezonie odnieśli dzisiaj żużlowcy KSM Krosno. Po minimalnej porażce na swoim torze z Kolejarzem Rawicz, Wilki zrehabilitowały się w Rybniku, gdzie pokonały tamtejszy ROW 47:43.
2012-05-06    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Magosi za bardzo chciał – porażka w ostatnim biegu

3. kolejka II ligi żużlowej i pierwsza porażka krośnieńskich Wilków. Zostali oni poskromieni przez żużlowców z Rawicza, którym praktycznie pierwszy raz w tym sezonie dane było wyjechać na tor w walce o ligowe punkty. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w ostatnim biegu, gdzie niestety goście mieli więcej szczęścia.
2012-04-22    GS910 komentarzy

KSM Krosno wygrywa na starcie sezonu

Miłą niespodziankę sprawili drugoligowi żużlowcy KSM Krosno. W meczu inaugurującym jednym punktem żużlowcy z Krosna pokonali Speedway Wandę Kraków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 45:44 dla gości.
2012-04-09    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Półfinał krajowych eliminacji IMŚJ w Krośnie, czyli Pawliccy i reszta

Inauguracja sezonu żużlowego w Krośnie przyciągnęła na ul. Legionów ok. 800 sympatyków „czarnego sportu”. Pod nieobecność Macieja Janowskiego na krośnieńskim torze rządzili bracia Pawliccy z Unii Leszno. Jedyny przedstawiciel KSM-u, czyli Patryk Braun powiedzmy - nie przeszkadzał innym w rywalizacji.
2012-03-28    GS910 komentarzy

Karty VIP i karnety na żużel już w sprzedaży

   Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na wszystkie zawody, które odbędą się w sezonie 2012 na krośnieńskim torze. Od dzisiaj można je nabywać w siedzibie klubu przy ul. Legionów 6, od poniedziałku do piątku w godz. 8-14. Inauguracja sezonu odbędzie się już 28 marca.
2012-02-27    GS910 komentarzy

Działacze KSM Krosno ogłosili skład na nowy sezon. Jest niespodzianka

   Ostatniego dnia stycznia na spotkaniu sprawozdawczym, działacze Krośnieńskiego Stowarzyszenia Motorowego przedstawili zawodników, którzy w najbliższym sezonie będą jeździć z podobizną Wilka na plastronie.
2012-01-31    GS910 komentarzyFacebook