Kontakt
@

Sport » Zimowe

Rodzina Marciszów najlepsza w XXVIII Biegu Lotników

Marcela wygrała, a Izabela była drugą, wśród kobiet startujących w 28.edycji Bieszczadzkiego Biegu Lotników na trasach biegowych w Ustjanowej k/ Ustrzykach Dolnych. Bieg Gwiazd wygrał ich ojciec Marek Marcisz.
2015-02-08    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Marcela Marcisz wygrywa VIII Bieg Podhalański w Nowym Targu

Bieg główny VIII Biegu Podhalańskiego narciarski im. Jana Pawła II w Nowym Targu na dystansie 30 km w kategorii kobiet wygrała Marcela Marcisz z Korczyny. Na podium krótszych biegów stanęła jej młodsza siostra – Izabela oraz Jacek Staroń z Krosna.
2015-02-07    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Ewelina Marcisz zdobyła brązowy medal na Uniwersjadzie 2015

Na Zimowej Uniwersjadzie w Szczyrbskim Plesie w rywalizacji w biegu ze startu wspólnego techniką dowolną na 15 kilometrów Ewelina Marcisz wywalczyła brązowy medal. To jej drugi medal zdobyty na tegorocznej Uniwersjadzie.
2015-01-31    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Izabela Marcisz i Kamil Bril mistrzami TZN

W dniach 16-17 lutego w Zakopanem rozegrano Mistrzostwa Tatrzańskiego Związku Narciarskiego w biegach narciarskich techniką dowolną i klasyczną. Wśród juniorek D dwukrotnie zwyciężała Izabela Marcisz, a Kamil Bril zaliczył zwycięstwo w stylu klasycznym.
2013-02-18    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Ostatnia szansa żeby poszaleć na śniegu

Co prawda jest już w zasadzie po sezonie, ale fanatykom białego szaleństwa nigdy dość. Mimo kalendarzowej wiosny i względnego ciepła, stok KiczeraSki w Puławach jako nieliczny w Polsce i jedyny na Podkarpaciu jest jeszcze czynny! Wybierz się na narty jeszcze raz!
2012-03-23    GS910 komentarzy

Alpejki z PWSZ Krosno muszą się uczyć od swoich kolegów

Po raz kolejny na stoku narciarskim w Chyrowej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Narciarstwie Alpejskim. Studenci PWSZ Krosno spisali się na medal – złoty. Studentki indywidualnie poza pierwszą dziesiątką i drużynowo niestety ostatnie.
2012-03-11    GS910 komentarzy

Ewelina Marcisz 23. na Narciarskich MŚJ w Erzurumie

Ewelina Marcisz ciut lepiej niż przedwczoraj. W biegu na 10 km techniką klasyczną w narciarskich mistrzostwach świata zawodników do lat 23 w tureckim Erzurumie zajęła 23 miejsce.