Kontakt
@

Sport » Siatkówka

Siatkarki zgodnie z planem

Pozycja w tabeli krośnieńskich siatkarek po meczu z MKS Wieliczka nie ulegnie już zmianie, więc pozostaje jedynie szlifować formę na decydującą fazę sezonu. Wynik setowy meczu z zamykającą tabelę Wieliczką nie odzwierciedla jednak tego co działo się na parkiecie.
2012-02-25    GS910 komentarzy

Siarczysty wyjazd krośnieńskich siatkarek

Po dwóch tygodniach krośnianki wróciły na parkiety, a konkretnie na tarnobrzeski parkiet, na którym zmierzyły się z czwartą w tabeli Siarką. Zwycięstwo było bardzo blisko w czwartym secie, ale szczęście było tym razem po stronie rywalek.
2012-02-13    GS910 komentarzy

Siatkarze PWSZ Karpat wygrywają pomimo problemów kadrowych

Pomimo kontuzji niektórych zawodników męska sekcja siatkówki nie zawodzi. Po przegranym pierwszym secie z Bochnią podopieczni Krzysztofa Frączka potrafili odwrócić losy spotkania na swoją korzyść i zapewnić sobie 3 miejsce po rundzie zasadniczej.

Pięciosetowy bój w Skarżysku-Kamiennej

Spotkanie sąsiadów w tabeli. Zajmujące trzecie miejsce w tabeli Karpaty, pojechały do czwartego STS-u Skarżysko-Kamienna. Gdyby gospodarze gładko ograli przyjezdnych to awansowaliby ich kosztem na trzecią pozycję. Tak się jednak na szczęście nie stało...
2012-01-29    GS910 komentarzy

Odrodzenie po pierwszym secie, zwycięstwo siatkarek

Od ostatniego, łatwo wygranego meczu w Rzeszowie minęło dwa tygodnie. Wczoraj w hali przy ulicy Legionów siatkarki Karpat Krosno przyjęły rywalki z Myślenic. Przyjezdne zajmują w tabeli 8. pozycję.

Złe dobrego początki. Zwycięstwo siatkarzy w Kielcach

Siatkarze PWSZ Karpaty Krosno gościli w Świętokrzyskim, gdzie rozgrywali mecz z drugą drużyną Fartu Kielce, która zajmuje 8. miejsce w tabeli II ligi. Gospodarze w pierwszym i drugim secie stawiali duży opór, później było nieco łatwiej chociaż mecz był bardzo wyrównany.
2012-01-15    GS910 komentarzy

Bezdyskusyjne zwycięstwo siatkarek w Rzeszowie

Nasze zawodniczki po nieoczekiwanej porażce przed tygodniem z Patrią Sędziszów Małopolski, pojechały do stolicy Podkarpacia na mecz z V LO Bolesław. Pojedynki z rywalkami z Rzeszowa zawsze niosły ze sobą sporo emocji.

Niespodziewana porażka siatkarek

Siatkarki Karpat Krosno nie sprawiły sobie i sympatykom noworocznego prezentu. Wręcz przeciwnie, w środę przegrały w swojej hali mecz, którego przegrać po prostu nie powinny.
2012-01-12    GS910 komentarzy

Krośnianki pokonały liderki w Biłgoraju

Krośnianki, w meczu na szczycie II ligi siatkarek, powtórzyły wyczyn z poprzedniego roku i pokonały Szóstki Biłgoraj. Wygrywając pewnie 3:0, nie pozostawiły złudzeń liderkom, kto dzisiaj był lepszy pod siatką.