Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1460)
Kontakt
@

Sport » Siatkówka

Krew to życie, a sport to radość życia

W związku z rozpoczynającym się właśnie nowym sezonem rozgrywkowym KSS Karpaty Krosno zaprasza serdecznie na mecze I ligi kobiet oraz II ligi mężczyzn. Obydwie krośnieńskie drużyny startują w tym sezonie w mocno zmienionych składach, ale zapowiadają ambitną walkę na ligowych parkietach, która niewątpliwie dostarczy wszystkim kibicom wielu pozytywnych emocji.

Nasi siatkarze i siatkarki AZS PWSZ Karpat MOSiR KHS Krosno a także członkowie Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki postanowili aktywnie włączyć się w propagowanie idei honorowego krwiodawstwa. Po niewątpliwym sukcesie akcji zbiórki krwi, która z inicjatywy KSS Karpaty Krosno zorganizowana została w styczniu - jako wydarzenie towarzyszące Noworocznemu Turniejowi o Puchar Prezydenta Miasta Krosna dla drużyn z ORLEN Ligi - zawodnicy i działacze chcą ponownie zaprosić wszystkich chętnych na wspólny "dar serca" jakim jest oddanie krwi. Na ich zaproszenie w Krośnie w dniu 04.10.2014r. (sobota) przy hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie przy ulicy Bursaki w godzinach od 10:00 do 13:00 zostanie podstawiony KRWIOBUS - mobilna stacja poboru krwi, w której wszystkie pełnoletnie, zdrowe i wypoczęte osoby będą mogły w tym dniu zostać honorowymi jej dawcami. Chętnych do oddania krwi kwalifikował będzie obecny na miejscu lekarz.

             "Organizując tego typu akcje chcemy stworzyć wszystkim  krwiodawcom - obecnym jak i przyszłym - możliwość oddania tego cennego płynu. Sport to domena ludzi zdrowych, ale my nie zapominamy również o ludziach chorych, dla których transfuzja krwi jest niemożliwym do zastąpienia lekiem a niejednemu z nich uratowała życie, bo kropla krwi to ocean życia" - mówi Marcin Niepokój, koordynator STREFY KIBICA-DAWCY.

            Każdy, kto w tym dniu aktywnie włączy się do akcji oddania krwi otrzyma specjalny okolicznościowy Karnet Krwiodawstwa, dzięki któremu będzie mógł bezpłatnie kibicować zarówno drużynom krośnieńskim, jak i być uczestnikiem na wszystkich imprez organizowanych przez Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki w sezonie 2014/2015.

 

Gorąco zapraszamy w sobotę (04.10) do oddania krwi oraz na mecze:

 

II Liga Mężczyzn:

04.10.2014 (sobota) godzina 16:00

AZS PWSZ KARPATY KHS KROSNO  vs  KS BŁĘKITNI ROPCZYCE

 

I Liga Kobiet:

04.10.2014 (sobota) godzina 18:30

AZS PWSZ KARPATY MOSIR KHS KROSNO  vs SMS PZPS SZCZYRK

 

PUCHAR POLSKI KOBIET:

05.10.2014 (niedziela) godzina 12:00

AZS PWSZ KARPATY MOSIR KHS KROSNO  vs SMS PZPS SZCZYRK
KSS Karpaty Krosno
2014-10-01
Tagi : siatkówka, rozpoczęcie sezonu, krwiodawstwo

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):
Facebook