Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Sport » Siatkówka


Przegrały, ale po równorzędnej grze

Siatkarki Karpat Krosno były dziś o krok od kolejnej niespodzianki, tym razem w ramach 19. kolejki I Ligi. Były bliskie ogrania trzeciego w tabeli zespołu Ekstrimu Gorlice. Będące teoretycznie faworytami gospodynie meczu pokonały krośnianki dopiero po tie-breaku.
0000-00-00    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Krew to życie, a sport to radość życia

W związku z rozpoczynającym się właśnie nowym sezonem rozgrywkowym KSS Karpaty Krosno zaprasza serdecznie na mecze I ligi kobiet oraz II ligi mężczyzn. Obydwie krośnieńskie drużyny startują w tym sezonie w mocno zmienionych składach, ale zapowiadają ambitną walkę na ligowych parkietach, która niewątpliwie dostarczy wszystkim kibicom wielu pozytywnych emocji.
2014-10-01    KSS Karpaty Krosno 0 komentarzy

Seniorki rozpoczęły przygotowania do sezonu

W poniedziałek (5.08) w hali przy ul. Legionów odbył się pierwszy trening siatkarek, które od nowego sezonu będą reprezentować Krosno na I-ligowych parkietach. Są nowe twarze, ale i te dobrze znane. Razem tworzą beniaminka - PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.
2013-08-06    KSS Karpaty Krosno0 komentarzy

Karpatom zabrakło szczęścia

Jedno zwycięstwo i dwie porażki to bilans Karpat Krosno w turnieju finałowym o wejście do I ligi kobiet, który odbył się w Rzeszowie (31.05 - 2.06). Ostatecznie nasza drużyna zajęła trzecie miejsce, co oznacza, że w przyszłym sezonie znów zagra w II lidze. Do wyższej klasy rozgrywkowej awansowały drużyny z Rzeszowa i Sulechowa.
2013-06-03    kss karpaty0 komentarzy

Karpaty Krosno awansowały to turnieju finałowego!

Drużyna PWSZ Karpaty MOSiR Krosno nadal w grze o awans do I ligi. W turnieju półfinałowym krośnieński zespół pewnie pokonał wszystkich rywali, zajmując pierwsze miejsce w tabeli. Razem z drużyną Zawisza Sulechów awansował do turnieju finałowego, który rozegrany będzie w dniach 31.05 - 2.06.
2013-05-20    kss karpaty0 komentarzy

Siatkarki podzieliły los siatkarzy i odpadły z play-off

Po dwóch spotkaniach w Krośnie, które nie przechyliły szali zwycięstwa na żadną ze stron i każdy zespół wygrał jeden mecz przyszła pora na kolejne spotkania w Krakowie. W obliczu rywalizacji do trzech wygranych pewnikiem było to, że do wyłonienia zwycięscy potrzebne będą co najmniej dwa mecze.
2012-03-26    GS910 komentarzy

Trzeci mecz dał nadzieje, czwarty zakończył rywalizację

Siatkarze Avii Świdnik byli dla Karpat niewygodnym rywalem o czym świadczyły zarówno pojedynki w rundzie zasadniczej, jak również pierwsze mecze play-off w Świdniku. Sytuacja jest nieciekawa, bo kiedy stan rywalizacji wynosi 0-2, wtedy każde potknięcie eliminuje zespół z dalszej gry.
2012-03-26    GS910 komentarzy

Play-off: Siatkarze wracają na tarczy

Druzgocącą porażką zakończył się wyjazd krośnieńskich siatkarzy do Świdnika, na pierwsze spotkania fazy play-off. Gospodarze zagrali na takim poziomie, że byli poza zasięgiem Karpat, którzy do Krosna wrócili z bagażem sześciu setów, nie wygrywając przy tym choćby jednego.
2012-03-11    GS910 komentarzy

Play-off: W pierwszy weekend siatkarki na remis

            Z racji drugiego miejsca po rundzie zasadniczej, krośnianki ugościły we własnej hali Wisłę Kraków. W sobotnim i niedzielnym pojedynku krakowianki wygrały w sumie 5 setów przy 3-setowym dorobku gospodyń. Mimo przewagi w tej statystyce stan pojedynku po pierwszych meczach jest remisowy – 1:1.
2012-03-11    GS910 komentarzy

Krośnieńscy siatkarze odpuścili mecz w Ropczycach

   Co prawda przed play-offami Karpaty w tabeli pozycji już nie zmienią, ale nie usprawiedliwia to porażki z ostatnimi w tabeli Błękitnymi Ropczyce. Gospodarzom zwycięstwo również niewiele dało, poza ucieczką z ostatniego miejsca i poprawą morale przed walką o utrzymanie.
2012-02-25    GS910 komentarzyFacebook