Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Sport » Piłka nożna


Czesław Owczarek nowym trenerem Karpat

Na dzisiejszej konferencji prasowej zaprezentowany został nowy trener Karpat. Najbliższy mecz z Tomasovią krośnieńscy piłkarze rozegrają już pod kierunkiem Czesława Owczarka. Był m.in trenerem Warty Poznań, a ostatnio asystentem trenera ekstraklasowej Zawiszy Bydgoszcz.
2015-08-19    Grzegorz Skwara0 komentarzy

„Iwonka” zdobyła Puchar Starosty Krośnieńskiego

Dziewięć zespołów rywalizowało dzisiaj na stadionie MOSiR w Dukli w XIV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Krośnieńskiego. Zwyciężyła drużyna z Iwonicza. Drugie miejsce zajął "Orzeł" Faliszówki. Na miejscu trzecim zakończył turniej "Dwór" Kombornia.
2012-07-29    Grzegorz Skwara1 komentarzy

Ostatnie mecze w sezonie krośnieńskich zespołów

Ostatnia niedziela sezonu 2011/2012. Największe piłkarskie emocje były w Jedliczu i Sanoku, gdzie grał lider - dukielska Przełęcz. Remis okazał się dla niej niewystarczającym wynikiem by utrzymać pozycję lidera. Wygrana Nafty przyniosła jej awans do IV ligi. Prezentujemy komplet rezultatów z czterech grup, które nie zdążyły z zakończeniem rozgrywek przed Euro.
2012-06-10    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Wyniki weekendowych meczów piłkarskich

W ostatnich trzech dniach (Karpaty grały już w piątek) rozegrane zostały mecze we wszystkich klasach rozgrywkowych, w których startują krośnieńskie zespoły. Prezentujemy komplet ich wyników: od III ligi do klasy C.
2012-05-13    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Zarzyka uchronił przed porażką

Pojedynkiem z Izolatorem w roli trenera Partyzanta debiutował Grzegorz Raus, który w tygodniu zastąpił na tym stanowisku Piotra Kota. W ciągu dwóch dni cudów ze strony szkoleniowca nie należało się spodziewać - tym bardziej, że do Targowisk przyjeżdżał zespół, który w rundzie wiosennej jeszcze nie przegrał.
2012-05-12    GS910 komentarzy

Gol Korzeniowskiego na wagę trzech punktów

Karpaty Krosno w rundzie wiosennej rozstrzygają mecze seriami. Na początku wygrali dwa razy z rzędu, by następnie trzy mecze przegrać, a kolejne trzy zremisować. Miejmy nadzieję, że w meczu z Chełmianką „biało-niebiescy” zapoczątkowali kolejną passę.
2012-05-05    GS910 komentarzy

Trzy karne i gol kuriozum

Podczas długiego weekendu największym wydarzeniem na terenie Krosna są bez wątpienia balony. Jednak fani Karpat i Partyzanta Targowiska nie zapomnieli o bezpośrednim pojedynku tych zespołów, który został zaplanowany na sobotnie popołudnie przy ul. Legionów.
2012-04-29    GS910 komentarzy

Derby na remis

Rywalizacja między Krosnem i Sanokiem pozostała tym razem nierozstrzygnięta. W takich meczach zawsze gra się o zwycięstwo, ale biorąc pod uwagę brak podstawowych zawodników oraz ostatnią formę Karpat jeden punkt wydaje się być zadowalającą zdobyczą.
2012-04-22    GS910 komentarzy

Awans już za mgłą - Partyzant przegrał wygrany mecz

Jest końcówka kwietnia a podopieczni Piotra Kota nadal nie mogą przebudzić się z zimowego snu. Wydawało się, że „czerwono-zieloni” będą jednym z pretendentów do awansu, ale same zwycięstwa u siebie a porażki na wyjeździe to za mało aby osiągnąć ten cel. I uszczęśliwienie Podlasia w Targowiskach jeszcze bardziej ich od niego oddaliło.
2012-04-21    GS910 komentarzy

Puchar Polski: Partyzant w finale, Karpaty nie tym razem

Piłkarska środa nie tylko w Lidze Mistrzów. Na szczeblu okręgu krośnieńskiego rozegrano półfinały Pucharu Polski w których zmierzyli się Czarni Jasło z Partyzantem Targowiska i Karpaty Krosno ze Stalą Sanok. Niestety tylko jedna drużyna z naszego powiatu powalczy o zwycięstwo w finale.
2012-04-18    GS910 komentarzyFacebook