Kontakt
@

Sport » Inne

Najpopularniejsi sportowcy Jasła, Krosna i Sanoka

W hali sportowej MOSiR Krosno ogłoszono dzisiaj wyniki IV plebiscytu na najpopularniejszych sportowców i trenerów Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2012 roku. Najpopularniejszym sportowcem został Dariusz Oczkowicz, najpopularniejszym trenerem Grzegorz Raus.
2013-03-06    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Krosno szczęśliwe dla polskich kolarzy

Licząca 186 kilometrów trasa, do tego niesamowity upał i strome podjazdy na ostatnich kilometrach pod „Prządki”. Najlepiej z tymi wyzwaniami poradziła sobie trójka Polaków, która najszybciej finiszowała na krośnieńskim Rynku.
2012-07-07    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Juniorzy dobiegli na Igrzysk 2012

Dawid Bril i Izabela Marcisz wygrali dzisiaj w swoich kategoriach biegi pościgowe techniką dowolną. Oboje wygrali również klasyfikacje generalną „Biegu na Igrzyska” 2012.
2012-02-21    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Ewelina Marcisz dobiegła do ćwierćfinału

Najlepsza sportsmenka powiatu krośnieńskiego 2011 roku Ewelina Marcisz zajęła w tureckim Erzurumie 24. miejsce w sprincie techniką dowolną narciarskich mistrzostw świata zawodników do lat 23.

Przedostatni dzień "Biegu na Igrzyska" na Kubalonce

Tym razem do tradycyjnych już zwycięzców „Biegu na Igrzyska” Dawida Brila i Izabeli Marcisz dołączyła jej najstarsza siostra Marcela. Ponieważ z juniorów wyrosła już dobrych kilka lat temu dzisiaj startowała tylko w biegach towarzyszących.
2012-02-20    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Marcisz i Bril znów na czele „Biegu na Igrzyska 2012”

V i VI zawody z cyklu „Bieg na Igrzyska 2012” rozegrane w zeszły weekend po raz pierwszy odbyły się w Dusznikach-Zdroju. Łącznie ponad 200 zawodników rywalizowało w sobotę w biegach techniką klasyczną ze startu wspólnego, a w niedzielę w biegach interwałowych techniką dowolną.
2012-02-13    GS910 komentarzy

Zimowy super-OS w Krośnie

Automobilklub Małopolski Krosno zorganizował dzisiaj przy ul. Legionów w Krośnie Konkursową Jazdę Samochodem pod hasłem „Zimowy Super OS”. Pogoda dopisała, w przeciwieństwie do uczestników, których wystartowało jedynie czternastu.
2012-02-12    GS910 komentarzy

I Krośnieński Bieg Narciarski "Śladami Jana Pawła II"

Przy pięknej aurze i lekkim mrozie, na doskonale przygotowanych trasach odbył się długo wyczekiwany bieg narciarski w Jaśliskach. Zawody ściągnęły całą masę zawodników wśród których nie zabrakło zasłużonych dla tego sportu postaci.
2012-02-07    GS910 komentarzy

Ruszają ferie, rusza stok w Czarnorzekach

Po przerwie spowodowanej brakiem określonych wymogów bezpieczeństwa, zmodernizowany wyciąg narciarski w Czarnorzekach został dzisiaj na nowo otwarty. Przez okres ferii zimowych będzie służył amatorom białego szaleństwa od 9 do 21.
2012-01-26    GS910 komentarzy

Strzelcy z Jedlicza lepsi niż kiedykolwiek

W Zielonej Górze odbyła się III runda Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Wśród najlepszych polskich zawodników na czele z dwukrotną mistrzynią olimpijską – Renatą Mauer-Różańską, byli również zawodnicy z Jedlicza.