Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Sport


Gala Sportu Powiatu Krośnieńskiego

W sali widowiskowej Orlen-Południe w Jedliczu odbyła się dzisiaj Gala Sportu Powiatu Krośnieńskiego. Nagrodzono na niej m.in. najpopularniejszych i najlepszych sportowców, trenerów i działaczy powiatu. Podwójne zwycięstwo i tytuły najpopularniejszego oraz najlepszego sportowca roku 2018 zdobyła Ewelina Marcisz.
2019-02-21    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Ewelina Marcisz najpopularniejszym sportowcem powiatu krośnieńskiego

Na uroczystej Gali w Jedliczu ogłoszono dzisiaj rozstrzygnięcie XVIII plebiscytu na najpopularniejszego sportowca powiatu krośnieńskiego w 2018 roku. Tytuł najpopularniejszego sportowca decyzją kibiców zdobyła biegaczka narciarska – reprezentantka Polski w ubiegłorocznych Igrzyskach Olimpijskich - Ewelina Marcisz.
2019-02-21    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Czesław Owczarek nowym trenerem Karpat

Na dzisiejszej konferencji prasowej zaprezentowany został nowy trener Karpat. Najbliższy mecz z Tomasovią krośnieńscy piłkarze rozegrają już pod kierunkiem Czesława Owczarka. Był m.in trenerem Warty Poznań, a ostatnio asystentem trenera ekstraklasowej Zawiszy Bydgoszcz.
2015-08-19    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Rodzina Marciszów najlepsza w XXVIII Biegu Lotników

Marcela wygrała, a Izabela była drugą, wśród kobiet startujących w 28.edycji Bieszczadzkiego Biegu Lotników na trasach biegowych w Ustjanowej k/ Ustrzykach Dolnych. Bieg Gwiazd wygrał ich ojciec Marek Marcisz.
2015-02-08    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Marcela Marcisz wygrywa VIII Bieg Podhalański w Nowym Targu

Bieg główny VIII Biegu Podhalańskiego narciarski im. Jana Pawła II w Nowym Targu na dystansie 30 km w kategorii kobiet wygrała Marcela Marcisz z Korczyny. Na podium krótszych biegów stanęła jej młodsza siostra – Izabela oraz Jacek Staroń z Krosna.
2015-02-07    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Przegrały, ale po równorzędnej grze

Siatkarki Karpat Krosno były dziś o krok od kolejnej niespodzianki, tym razem w ramach 19. kolejki I Ligi. Były bliskie ogrania trzeciego w tabeli zespołu Ekstrimu Gorlice. Będące teoretycznie faworytami gospodynie meczu pokonały krośnianki dopiero po tie-breaku.
0000-00-00    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Ewelina Marcisz zdobyła brązowy medal na Uniwersjadzie 2015

Na Zimowej Uniwersjadzie w Szczyrbskim Plesie w rywalizacji w biegu ze startu wspólnego techniką dowolną na 15 kilometrów Ewelina Marcisz wywalczyła brązowy medal. To jej drugi medal zdobyty na tegorocznej Uniwersjadzie.
2015-01-31    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Krew to życie, a sport to radość życia

W związku z rozpoczynającym się właśnie nowym sezonem rozgrywkowym KSS Karpaty Krosno zaprasza serdecznie na mecze I ligi kobiet oraz II ligi mężczyzn. Obydwie krośnieńskie drużyny startują w tym sezonie w mocno zmienionych składach, ale zapowiadają ambitną walkę na ligowych parkietach, która niewątpliwie dostarczy wszystkim kibicom wielu pozytywnych emocji.
2014-10-01    KSS Karpaty Krosno 0 komentarzy

Seniorki rozpoczęły przygotowania do sezonu

W poniedziałek (5.08) w hali przy ul. Legionów odbył się pierwszy trening siatkarek, które od nowego sezonu będą reprezentować Krosno na I-ligowych parkietach. Są nowe twarze, ale i te dobrze znane. Razem tworzą beniaminka - PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.
2013-08-06    KSS Karpaty Krosno0 komentarzy

Finał bez Pawlickich - Półfinał IMP w Krośnie

W Krośnie nie doszukiwano się tak zdecydowanych faworytów jak w Krakowie - i słusznie, bo turniej przyniósł kilka negatywnych i pozytywnych niespodzianek. Piękna, słoneczna pogoda przywitała fanów speedway'a na półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie. O dziwo rewelacyjne warunki i kilkunastu najlepszych krajowych żużlowców nie przyciągnęło na stadion tylu widzów co II-ligowe rozgrywki i występy KSM-u Krosno.
2013-06-20    Grzesiek Skwara0 komentarzyFacebook