Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Społeczeństwo » Homo homini


Nagrodzeni za wrażliwość na potrzeby innych

Państwo Jadwiga i Wojciech Irzyk, Danuta Kowalczyk oraz Firma Nowy Styl Sp. z o.o. zostali nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Krosna nagrodami "Za wrażliwość na potrzeby społeczne Krosna i jego mieszkańców". Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel Ostrowskiej uhonorowała statuetkami „Otwarte serce” Józefa Guzika właściciela Piekarni, Sylwestra Zubrzyckiego właściciela Agencji Ochrony ZUBRZYCKI oraz Zbigniewa Limbergera, Edwarda Markowicza i Eugeniusza Zagórskiego właścicieli Fiat Auto-Service.
2013-02-04    UM Krosna0 komentarzy

Przekaż 1% dla Grzesia Niemczyka na leczenie ziarnicy złośliwej

    Wystarczy 1% z podatku dochodowego, abyś mógł pomóc w leczeniu nowotworu Grzesia Niemczyka. U 15-letniego mieszkańca Rymanowa pod koniec zeszłego roku zdiagnozowano chorobę nowotworową – potocznie zwaną ziarnicą złośliwą.
2012-02-11    GS910 komentarzy

Bal Charytatywny „Otwartych Serc”

   Działająca od 8 lat Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej ciągle szuka nowych form pracy. W tym roku po raz pierwszy wraz z Prezydentem Miasta Krosna zorganizowała Bal Charytatywny, który odbył się 4 lutego w Hotelu Krosno-Nafta.
2012-02-07    GS910 komentarzy

Pomoc dla ofiar pożaru w Posadzie Jaśliskiej

    Tragedia rodziny z Posady Jaśliskiej. W niedzielne przedpołudnie stracili dorobek całego życia w pożarze. Dom oraz pomieszczenia gospodarcze uległy całkowitemu spaleniu. Prosimy o pomoc dla poszkodowanej rodziny.
2012-01-22    GS910 komentarzy

Zostań Pomocnikiem Św. Mikołaja

    Trwa konkurs „Święta w moim mieście” organizowany w ramach akcji „Zostań Pomocnikiem Św. Mikołaja”. Biorą w nim udział również podopieczni z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem. Kilka kliknięć i możesz im pomóc wygrać nagrodę.
2012-01-09    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Napisz list w obronie ...

    Już w najbliższy weekend, Krośnianie będą mogli pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka. Wystarczy przyjść na Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International.
2010-12-09    (Amnesty International)0 komentarzy

Pomóż dzieciom przetrwać zimę

    W najbliższą niedzielę na terenie całej Polski rusza 17. wielka uliczna zbiórka darów w akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". W tym dniu w godz. 10.00 -15.00 również w Krośnie pojawią się w samochody oznakowane logtypem Akcji.
2010-11-25    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Krośnianie hojnie wsparli akcję - Stop powodziom

Rusza Pierwszy Letni Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej    Wczoraj w Krośnie, tak jak w wielu miastach i miasteczkach w całej Polsce, odbywała się zbiórka pieniędzy w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – STOP POWODZIOM. Krośnianie ofiarowali na ten cel prawie 17 tysięcy złotych.
2010-07-05    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Stop powodzi - muzyka z Pompą

Rusza Pierwszy Letni Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej    Pomocy „STOP POWODZIOM". W najbliższą niedziele wolontariusze pod hasłem "Stop powodzi - muzyka z Pompą" będą zbierać pieniądze na sprzęt, który ma pomóc zapobiegać kataklizmowi w najbardziej zagrożonych terenach.
2010-07-01    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Pomoc dla powodzian

   Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krośnie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Krośnie apelują o pomoc dla poszkodowanych w powodzi w Krośnie i powiecie krośnieńskim.
2010-05-20    Grzegorz Skwara0 komentarzyFacebook