Galeria
(29934)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1188)
Kontakt
@

Publiczne » Wybory

Kandydaci do Sejmu z krośnieńskiego okręgu wyborczego. Wybory 2015

Do północy 15 września komitety mogły zgłaszać listy kandydatów na posłów i senatorów. Z okręgu nr 22 (dawne województwo krośnieńskie i przemyskie) do Sejmu zamierza dostać się 211 kandydatów. Wśród nich Krosno i powiat krośnieński reprezentuje 36 kandydatów. A miejsc w parlamencie jest dla nich tylko 11.

Lista: Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"

 

1. Andrzej Zapałowski - nauczyciel akademicki - Przemyśl - Członek  Jedność Narodu

2. Jan Krzanowski - inżynier mechanik - Krosno    

3 . Justyna Krasowska - socjolog - Odrzykoń  

4. Czesław Buksiński - inżynier mechanik - Przemyśl    

5. Grzegorz Urbański - inżynier budowlany - Ustrzyki Dolne   

6. Zofia Małek - pielęgniarka - Świerzowa Polska   

7. Joanna Antochów - nauczyciel - Przemyśl  

8. Stanisław Staniszewski - elektroenergetyk - Jarosław   

9. Bogusław Pitera - informatyk - Rzeszów    

10. Justyna Pytko - nauczyciel - Brzeźnica   

11. Zofia Lipińska - technolog włókiennictwa - Krosno   

12 . Ewa Jodłowska-Zając - nauczyciel - Kańczuga    

 

 

Lista: Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"

1. Wojciech Bakun - przedsiębiorca - Nehrybka

2 . Robert Majka - polityk - Przemyśl

3. Magdalena Targańska - student - Jasło

4. Tomasz Janków - przedsiębiorca - Baligród

5. Zbigniew Hatłas - emeryt - Sanok

6. Violetta Wolska - główna księgowa - Krosno

7. Tomasz Pawlus - prawnik - Jarosław

8. Dariusz Rogowski - geodeta - Iwonicz

9. Ewelina Drozd - nauczyciel - Krosno

10. Zbigw Hass - rolnik - Lubaczów

11. Krzysztof             Pinkowicz - student - Hadle Kańczuckie

12. Marta Kucab - pedagog - Jarosław

13. Wiesław Fic - księgowy - Stara Wieś

14. Anna Chmielowiec - trener biznesu - Jarosław

15. Mariusz Lechwar - operator cnc - Glinik Polski

16. Joanna Kostkiewicz - historyk sztuki - Dobkowice

17. Krystian Książek - student - Jarosław - Członek  Partia Libertariańska

18. Agata Cichoń - przedsiębiorca - Sanok

19. Krystian Gazda - przedsiębiorca - Korczyna 

 

 

Lista: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1. Marek Kuchciński - polityk - Przemyśl - Członek  PiS

2. Anna Schmidt-Rodziewicz - socjolog - Jarosław - Członek  PiS

3. Piotr Uruski - historyk - Sanok - Członek  SP

4. Piotr Babinetz - historyk - Krosno - Członek  PiS

5. Witold Lechowski - nauczyciel - Jasło - Członek  PiS

6. Andrzej Matusiewicz - adwokat - Prałkowce - Członek  PiS

7. Stanisław Piotrowicz - prokurator - Odrzykoń

8. Bogdan Rzońca - nauczyciel - Jasło - Członek  PiS

9. Teresa Pamuła - specjalista ds. ogrodnictwa - Lubaczów - Członek  PiS

10. Adam Śnieżek - specjalista ds. socjalnych - Rzeszów

11. Tomasz Kojder - ekonomista - Przeworsk - Członek  PiS

12. Bożena Ryczan - nauczyciel - Żurawica - Członek  PiS

13. Ryszard Jędruch - pracownik samorządowy - Tryńcza

14. Anna Wołtosz - inżynier ogrodnictwa - Lubatowa

15. Barbara Krajewska - rolnik - Bircza - Członek  PiS

16. Jan Zuchowski - lekarz dentysta - Narol - Członek  PiS

17. Maria Cisoń - administratywista - Dąbrówka

18. Łukasz Ciółkowski - urzędnik samorządowy - Lesko

19. Elżbieta Kot - technik farmacji - Krzemienna

20. Dorota Łukaszyk - przedsiębiorca - Ustrzyki Dolne - Członek  PR ZP

21. Lidia Lipka - inżynier mechanik - Potok

22. Janusz Cecuła - administratywista - Strachocina - Członek  PiS

 

 

Lista: Komitet Wyborczy KORWiN

1. Błażej Wilk - przedsiębiorca - Przemyśl 

2. Paweł Szczepanik - drukarz - Lubaczów

3. Michał Hap - student - Jasło

4. Leszek Karcz - emeryt - Krosno

5. Wioletta Ryń - studentka - Dydnia

6. Alicja Dubniewicz - psycholog - Wrocław

7. Maciej Dębicki - przedsiębiorca - Przemyśl

8. Dawid Łojek - kierownik magazynu - Sanok

9. Artur Motyka - drukarz - Lubaczów

10. Mariusz Krajewski - rolnik - Boratyn

11. Magdalena Żygadło - studentka - Łańcut

12. Jerzy Czuchman - lekarz weterynarii - Przemyśl

13. Gabriela Domanasiewicz - muzyk - Przemyśl

14. Robert Stadnicki - technolog - Jasło

15. Grzegorz Drąg - przedsiębiorca - Widna Góra

16. Iwona Kotulak - studentka - Jasło

17. Agszka Dębicka - nauczyciel - Przemyśl

18. Jarosław Kurasz - rolnik - Tarnawka

19. Helena Szczepanik - emeryt - Lubaczów

20. Sławomir Matuszewski - katecheta - Jaworzno

21. Oliwia Sznajdrowska - sprzedawca - Przemyśl -    

22. Piotr Żygadło - przedsiębiorca - Kraczkowa -    

 

 

Lista: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1. Marek Rząsa - nauczyciel - Przemyśl - Członek  PO RP

2. Sławomir Miklicz - prawnik - Sanok - Członek  PO RP

3. Joanna Frydrych - ekonomista - Targowiska - Członek  PO RP

4. Krzysztof Kłak - ekonomista - Przeworsk - Członek  PO RP

5. Zofia Kordela-Borczyk - ekonomista - Sanok

6. Leszek Szczybyło – nauczyciel - Jarosław

7. Jan             Pierzchała - prawnik - Jasło

8 . Jacek Przybyła - socjolog - Ustrzyki Dolne - Członek  PO RP

9 . Jerzy Podbrożny - technik mechanik - Łazy

10. Waldemar Zadworny - nauczyciel akademicki - Dachnów - Członek  PO RP

11. Bogdan Rzońca - pracownik administracyjny - Niegłowice - Członek  PO RP

12. Ewa Tadla - pracownik samorządowy - Przemyśl - Członek  PO RP

13. Sylwia Wątróbska - starszy konsultant medyczny - Brzozów

14. Daniel Piwowar - audytor wewnętrzny - Wróblik Szlachecki - Członek  PO RP

15. Andrzej Zając - wiertacz - Dobrucowa - Członek  PO RP

16. Dorota Koczna - nauczyciel - Przeworsk - Członek  PO RP

17. Szczepan Łąka - nauczyciel - Jarosław - Członek  PO RP

18. Krystyna Kozik - nauczyciel - Wojaszówka

19. Monika Kozek - nauczyciel - Załęże

20. Wioleta Strojna - inżyr inspekcji sanitarnej - Łukawiec

21. Zbigwnie Ungeheuer - przedsiębiorca budowlany - Krosno - Członek  PO RP

22. Piotr Tomański - ekonomista - Żurawica - Członek  PO RP

 

 

Lista: Komitet Wyborczy Partia Razem

1. Kamila Mackiewicz-Rossmanith - nauczyciel - Sanok - Członek  PR

2. Wojciech Romanik - serwisant sprzętu komputerowego - Widna Góra - Członek  PR

3. Inga Koralewska - socjolog - Bóbrka - Członek  PR

4. Grzegorz Skórka - pomocnik drukarza - Przemyśl - Członek  PR

5. Jolanta Janas - student - Stężnica - Członek  PR

6. Marek Imiełowski - programista aplikacji - Jarosław - Członek  PR

7. Aleksandra             Górniak - mikrobiolog - Miłocin - Członek  PR

8. Tomasz Święcicki - pracownik spraw produktów finansowych - Warszawa - Członek  PR

9. Agata Niewola - kulturoznawca - Radom

10. Michał Bugajski - analityk finansowy - Bełchatów - Członek  PR

11. Anna Malińska - pielęgniarka - Kozłów Biskupi

12. Adam Rossmanith - nauczyciel - Sanok - Członek  PR

 

 

Lista: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Mieczysław Kasprzak - parlamentarzysta - Ostrów - Członek  PSL

2. Dariusz Sobieraj - lekarz - Krościenko Wyżne - Członek  PSL

3. Grażyna Borek - wyższy urzędnik państwowy - Bażanówka             - Członek  PSL

4. Tomasz Bury - kierownik biura - Przeworsk - Członek  PSL

5. Władysław Szyk - przedstawiciel władzy samorządowej - Nowa Grobla

6. Katarzyna Sekuła - przedstawiciel władzy samorządowej - Ustrzyki Dolne - Członek  PSL

7. Janusz Hołyszko - dyrektor do spraw administracji - Drohojów - Członek  PSL

8. Justyna Cyran - nauczyciel - Dębowiec

9. Marta Skubisz - nauczyciel - Lesko

10. Teresa Piątek - kierownik domu kultury - Jarosław

11. Bogusław Surmacz - pracownik administracji - Brzozów - Członek  PSL

12. Jacek Hap - kierownik biura - Jasło - Członek  PSL

13. Maciej Dymnicki - brygadzista magazynier - Jarosław

14. Maria Kaczor - emeryt - Krosno

15. Małgorzata Dachnowicz - dziennikarz - Dubiecko

16. Rafał Kielar - inżynier budownictwa - Zagórz

17. Ewa Zając - pośrednik pracy - Cieszanów

18. Andrzej Bosak - nauczyciel - Warzyce

19. Ryszard Tasz - przedsiębiorca - Haczów

20. Sławomir Socha - student - Krościenko Wyżne

21. Ewa Kubrak - nauczyciel - Adamówka

22. Maria Janowska - inżynier rolnictwa - Przemyśl

 

 

Lista: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

1. Łukasz Mrugał - przedsiębiorca - Krosno

2. Wojciech Szpunar - przedsiębiorca - Niziny

3. Przemysław Wietecha - przedsiębiorca - Warzyce

4. Marcin Skrzypek - handlowiec - Piwoda

5. Aneta Mrugał - przedsiębiorca - Krosno

6. Edyta Krzeczowska - bezrobotna - Malawa

7. Monika Lubas - logistyk - Malawa

8. Dariusz Kogut - rzemieślnik - Długie

9. Agnieszka Biernacka - student - Piotrówka

10. Michał Bednarczyk - student - Sanok

11. Tadeusz Winogrodzki - przedsiębiorca - Krosno

12. Tomasz Szpunar - rolnik - Niziny

13. Dorota Cichoń - rolnik - Niziny

14. Andżelika             Szmuc - logistyk - Kraczkowa

 

Lista: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

1. Jan Fuks - ekonomista - Sanok

2. Tomasz Majba - nauczyciel - Przeworsk

3. Krzysztof Olbrycht - przedsiębiorca - Haczów

4. Paweł Haliniak - ekonomista - Przemyśl

5. Hubert Hołowaty - przedsiębiorca - Jarosław

6. Monika Komenda - technik odzieży - Borchów

7. Anna Łukowska - inżynier buwnictwa wodnego - Morochów

8. Wojciech Bełda - inżynier automatyk - Nawsie Kołaczyckie

9. Paweł Szawarniak - urzędnik administracji - Dobkowice

10. Aneta Bik - pielęgniarka - Przemyśl

11. Szymon Ozimek - inżynier geodeta - Oleszyce

12. Bożena Czuryk - dyrektor domu kultury - Lesko

13. Roman Bzdyk - leśnik - Smolnik

14. Iga Kaliwoszka - studentka - Przemyśl

15. Maria Mazur-Krysztanowska - terapeuta zajęciowy - Przeworsk

16. Kamil Kurosz - radca finansowy - Przemyśl

17. Iwona Kostilek - przedsiębiorca - Nowy Łupków

18. Kamil Kruczek - politolog - Sanok

19. Beata Pasławska - technolog żywienia - Jureczkowa

20. Ewa Jagniszczak - organizator usług turystycznych - Sanok

21. Agnieszka Niemczyk - urzędnik samorządowy - Posada Górna

22. Paweł Rysz - pracownik administracyjny - Lesko

 

Lista: Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI

1. Marek Ćwiąkała - nauczyciel - Blizne

2. Jacek Macina - nauczyciel - Nehrybka

3. Katarzyna Bednarz - technik ekonomista - Jasło

4. Zofia Romańska - ekonomista - Świerzowa Polska

5. Grażyna Presch - nauczyciel - Karolówka

6. Jan   Rączka - kolejarz - Nawsie Kołaczyckie

7. Krzysztof Niziołek - inżynier transportu - Rogi

8. Joanna Wilusz-Gagat - geodeta - Prałkowce

9. Marcin Turek - nauczyciel - Wróblik Szlachecki

10. Artur Urbanek - inżynier środowiska - Odrzykoń

11. Mariusz Kurek - przedsiębiorca - Stare Oleszyce

12. Agata Jarosz - student - Jasło

13. Dorota Bochenek-Garncarska - technik odzieżowy - Jasło

14. Agnieszka Szurdak - nauczyciel - Buszkowiczki

15. Artur Gerula - nauczyciel - Przemyśl

16. Ryszard Majsiak - ratownik wodny - Moderówka

17. Ewelina Mikołajczyk - specjalista ds. integracji europejskiej - Rudenka

18. Urszula Ożóg - student - Równe

19. Jerzy Wojtyczek - ekonomista - Miejsce Piastowe

20. Andrzej Lignar - technik budownictwa - Przysieki

21. Izabela Kędra - historyk - Humniska

22. Tadeusz Sosnowski - nauczyciel - Przemyśl

 

 

Lista: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

1. Ewa Wasiewicz - przedsiębiorca - Krasiczyn - Członek  TR

2. Marian Kawa - nauczyciel - Sanok - Członek  SLD

3. Jerzy Ziomek - przedsiębiorca - Jasło - Członek  TR

4. Wiesław Stebnicki - technik budowlany - Ustrzyki Dolne - Członek  SLD

5. Wacław Bar - przedsiębiorca - Sietesz - Członek  TR

6. Tomasz Lackosz - rolnik przedsiębiorca - Jasło - Członek  SLD

7. Andrzej Orzechowski - dziennikarz - Przemyśl

8. Bożena Kamińska - kierowca - Krosno - Członek  TR

9. Helena Warda - nauczyciel - Przemyśl

10. Agnieszka Łaba - ekonomista - Przemyśl - Członek  TR

11. Natalia Florczak - zarządza turystyką - Górki - Członek  SLD

12. Justyna Bury - ekonomista - Medyka - Członek  TR

13. Gabriel Zajdel - przedsiębiorca - Krosno - Członek  SLD

14. Waldemar Forbot - przedsiębiorca - Przemyśl - Członek  TR

15. Marcin Kiper - nauczyciel - Bykowce - Członek  SLD

16. Dagmara Kuropatwa - administratywistka - Przemyśl - Członek  SLD

17. Izabela Kochman - specjalista ds. marketingu - Jasło

18. Edyta Sebzda - terapeuta - Boratyn - Członek  SLD

19. Renata Drewniak - administratywistka - Lubaczów - Członek  SLD

20. Robert Kępa - przedsiębiorca - Przemyśl - Członek  TR

21. Magdalena Kolanko - nauczycielka - Głowienka

22. Tadeusz Błaszczyszyn - inżyr zootechnik - Ostrów - Członek  SLD

 

 




Grzegorz Skwara
2015-09-17
Tagi : wybory 2015, Krosno, powiat krosnieński, kandydavi na posłów

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):