Galeria
(29314)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1188)
Kontakt
@

Publiczne » Wybory

Oficjalny podział mandatów w radach Krosna i powiatu krośnieńskiego

W atmosferze skandalu, po blisko tygodniu od przeprowadzenia wyborów samorządowych Państwowa Komisja Wyborcza podała wreszcie ich oficjalne wyniki. Na różnych szczeblach samorządu terytorialnego zasiądzie 196 radnych z terenu Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Rada Miasta Krosna

 

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządne Krosno Piotra Przytockiego – 12 mand.                                                                                                                                                                                                   

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 6 mand.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - 2 mand.

Komitet Wyborczy Wyborców Krośnieńskie Forum Samorządowe - 1 mand.

 

Wybrani radni

1 ROMANOWSKA Bogumiła Zofia -  Prawo i Sprawiedliwość - 303 gł.

1 MAZUR Kazimierz -  Prawo i Sprawiedliwość - 428 gł.

1 DUBIEL Anna Teresa -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 363 gł.

1 GRUDYSZ Piotr Arkadiusz -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 235 gł.

1 BARAN Bronisław -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 827 gł.

1 CZAJA Stanisław -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 249 gł.

1 LORENC Jerzy Ryszard -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 220 gł.

2 BALON Daria Urszula -  Platforma Obywatelska RP - 222 gł.

2 PRZYBYSZ Adam -  Prawo i Sprawiedliwość - 232 gł.

2 KRZANOWSKI Paweł -  Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 355 gł.

2 PRZYTOCKI Piotr Marian - Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 391 gł.

2 HANUSEK Robert -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 216 gł.

2 BUCZYŃSKI Stanisław Jan -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 238 gł.

2 NIEPOKÓJ Marcin Robert -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 318 gł.

3 SOLIŃSKI Tomasz Marian -  Platforma Obywatelska RP - 197 gł.

3 HEJNAR Janusz Kazimierz -  Prawo i Sprawiedliwość - 368 gł.

3 JÓZEFOWICZ Bogdan Józef -  Prawo i Sprawiedliwość - 356 gł.

3 BĘBEN Sławomir Komitet -  Krośnieńskie Forum Samorządowe - 212 gł.

3 RACHWAŁ Grzegorz Maciej -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 174 gł.

3 KUBIT Zbigniew -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 400 gł.

3 DUDYCZ Zdzisław Jan -  Samorządne Krosno Piotra Przytockiego - 255 gł.

 

 

 

Rada Gminy Chorkówka

 

Komitet Wyborczy Wyborców "Nasza Gmina Chorkówka"  - 11 mand.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość  - 3 mand.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe  - 1 mand.

 

 

Wybrani radni

 

1 ŚWIĄTEK Bogumił - "Nasza Gmina Chorkówka"  - 240 gł.

2 SEKUŁA Maciej Jan - "Nasza Gmina Chorkówka" - 184 gł.

3 MUNIA Zofia Katarzyna - "Nasza Gmina Chorkówka" - 123 gł.

4 CEBULA Stanisław - "Nasza Gmina Chorkówka" - 155 gł.

5 WIERDAK Andrzej Józef - "Nasza Gmina Chorkówka" - 218 gł.

6 BUCZYŃSKI Jacek - Prawo i Sprawiedliwość - 111 gł.

7 MUNIA Tomasz Radosław - "Nasza Gmina Chorkówka" - 157 gł.

8 ŁUKASZEWSKI Adam Marcin - "Nasza Gmina Chorkówka" - 142 gł.

9 MARKIEWICZ Krzysztof  - "Nasza Gmina Chorkówka" - 215 gł.

10 SZWEDO Edward - Polskie Stronnictwo Ludowe  - 154 gł.

11 CELEJ Alina - "Nasza Gmina Chorkówka" - 275 gł.

12 CZELNY Mieczysław Konstanty - "Nasza Gmina Chorkówka" - 208 gł.

13 ŻURKIEWICZ Wojciech - Prawo i Sprawiedliwość - 307 gł.

14 MARKIEWICZ Mieczysław - Prawo i Sprawiedliwość  - 125 gł.

15 MALIK Tadeusz - "Nasza Gmina Chorkówka" - 196 gł.

 

Rada Miejska w Dukli

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 6 mand.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - 5 mand.

Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Inaczej - 2 mand.

Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Rówieńska - 1 mand.

Komitet Wyborczy Wyborców Nowa Dukla - 1 mand.

 

Wybrani radni

1 DEMBICZAK Jan -  Polskie Stronnictwo Ludowe - 206 gł.

2 DZIEDZIC Andrzej - Prawo i Sprawiedliwość  - 188 gł.

3 LEŃCZYK Zenon Józef - Polskie Stronnictwo Ludowe - 184 gł.

4 BOCZAR Władysław - Prawo i Sprawiedliwość  - 294 gł.

5 WOŹNIAK Krzysztof - Prawo i Sprawiedliwość  -154 gł.

6 PIETRUŚ Halina - Prawo i Sprawiedliwość  -213 gł.

7 WĘGRZYN Tomasz - Gmina Inaczej - 167 gł.

8 KĘDRA Andrzej - Gmina Inaczej  - 214 gł.

9 PRZYSTASZ Ewa - Nowa Dukla - 161 gł.

10 FOLCIK Mariusz - Prawo i Sprawiedliwość  - 170 gł.

11 MARSZAŁ Jan - Ziemia Rówieńska  - 95 gł.

12 FAUSTUS Adam Ignacy -  Polskie Stronnictwo Ludowe - 261 gł.

13 GŁÓD Zbigniew -  Polskie Stronnictwo Ludowe - 178 gł.

14 BELCIK Teresa Ewa - Prawo i Sprawiedliwość  - 153 gł.

15 GOCZ Bohdan Marek - Polskie Stronnictwo Ludowe - 293 gł.

 

 

Rada Miejska w Iwoniczu-Zdroju

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 7 mand.

Komitet Wyborczy Wyborców Gminy Iwonicz-Zdrój "Nasza Przyszłość" - 5 mand.

Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla przyszłości Gminy - 2 mand.

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Iwonicz - Zdrój - 1 mand.

 

Wybrani radni

1 KIELAR Michał Jan -  Gminy Iwonicz-Zdrój "Nasza Przyszłość" - 113 gł.

2 BOCZAR Rajmund - Gminy Iwonicz-Zdrój "Nasza Przyszłość" - 150 gł.

3 ŚWISTAK Dorota Danuta - Gminy Iwonicz-Zdrój "Nasza Przyszłość" - 95 gł.

4 KOCAJ Witold - Gminy Iwonicz-Zdrój "Nasza Przyszłość" - 166 gł.

5 RYZNAR Bogdan Stanisław - Prawo i Sprawiedliwość  - 130 gł.

6 DMYTRAK Bogusław Marian - Prawo i Sprawiedliwość  - 101 gł.

7 SOWIŃSKI Józef  - Prawo i Sprawiedliwość  - 118 gł.

8 NIERADKA Grzegorz  - Prawo i Sprawiedliwość  - 133 gł.

9 BLIŻYCKI Marek Stefan - Gminy Iwonicz-Zdrój "Nasza Przyszłość" - 148 gł.

10 JAKUBCZYK Jerzy Adam - Prawo i Sprawiedliwość  - 96 gł.

11 ZAJĄC Marcin - Prawo i Sprawiedliwość  -166 gł.

12 BIEŃ Łukasz - Razem dla przyszłości Gminy  - 218 gł.

13 ZAJĄC Stanisław Paweł - Razem dla przyszłości Gminy - 193 gł.

14 DROZD Stanisław - Prawo i Sprawiedliwość  - 83 gł.

15 KNAP Piotr Leon - Nasza Gmina Iwonicz – Zdrój - 109 gł.

 

 

Rada Gminy Jaśliska

 

Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina - Jaśliska  - 6 mand.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - 4 mand.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość   - 4 mand.

Komitet Wyborczy Wyborców Platforma Samorządowa  - 1 mand.

 

Wybrani radni

1 PELCZAR Renata -  Prawo i Sprawiedliwość  - 22 gł.

2 URAM Angelika -  Przyjazna Gmina – Jaśliska - 22 gł.

3 SZYMCZAKOWSKI Jan -  Przyjazna Gmina – Jaśliska - 25 gł.

4 CHOWANIEC Ryszard - Polskie Stronnictwo Ludowe - 27 gł.

5 MAZUR Janusz Tadeusz -  Polskie Stronnictwo Ludowe - 22 gł.

6 MEZGLEWSKA Teresa Helena -  Przyjazna Gmina – Jaśliska - 37 gł.

7 FARBANIEC Jan Paweł -  Przyjazna Gmina – Jaśliska - 34 gł.

8 GWIŻDŻ Bogusław Stefan -  Prawo i Sprawiedliwość - 25 gł.

9 PUCHALIK Jan Komitet -  Przyjazna Gmina – Jaśliska - 34 gł.

10 KUCHTA Bogusław -  Prawo i Sprawiedliwość - 37 gł.

11 MADEJ Leszek Komitet -  Przyjazna Gmina – Jaśliska - 28 gł.

12 FARBANIEC Jarosław Mirosław -  Wyborców Platforma Samorządowa - 22 gł.

13 KURDYŁA Agnieszka -  Prawo i Sprawiedliwość - 25 gł.

14 SMOLEŃ Piotr Jan -  Polskie Stronnictwo Ludowe - 19 gł.

15 FUTYMA Wacław Józef -  Polskie Stronnictwo Ludowe - 39 gł.

 

Rada Miejska w Jedliczu

 

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna Gmina 8 mand.

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina - Nasz Dom 4 mand.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 2 mand.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 1 mand.

 

Wybrani radni

1 PATLA Teresa Balbina -  Wspólna Gmina - 207 gł.

2 MARĆ Krystyna Jolanta -  Wspólna Gmina - 198 gł.

3 ZALESZCZUK Anna Maria - Wspólna Gmina - 221 gł.

4 KOPEĆ Roman Krzysztof  -  Wspólna Gmina - 158 gł.

5 ŻYCHOWSKA Wenencja Zofia -  Wspólna Gmina - 166 gł.

6 WOŹNIAK Piotr - Wspólna Gmina - 130 gł.

7 OKULSKA Ewa - Nasza Gmina - Nasz Dom - 164 gł.

8 TUCKI Józef Wiesław - Nasza Gmina - Nasz Dom - 186 gł.

9 DZIURA Ryszard - Prawo i Sprawiedliwość  - 261 gł.

10 TWARÓG Stanisław - Wspólna Gmina - 478 gł.

11 GAŁUSZKA Krzysztof - Wspólna Gmina - 151 gł.

12 WOŹNIAK Jolanta -  Polskie Stronnictwo Ludowe - 142 gł.

13 MŁOCEK Jacek -  Nasza Gmina - Nasz Dom - 118 gł.

14 KĘDRA Tadeusz - Nasza Gmina - Nasz Dom - 119 gł.

15 KRAJEWSKI Jan Franciszek - Prawo i Sprawiedliwość  -137 gł.

 

 

Rada Gminy Korczyna

 

Komitet Wyborczy Wyborców "W Trosce o Dobro Wspólne" - 8 mand.

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 7 mand.

 

Wybrani radni

1 PÓŁCHŁOPEK Grzegorz Piotr - "W Trosce o Dobro Wspólne" - 135 gł.

2 WIERDAK Hubert Tomasz - Prawo i Sprawiedliwość -  259 gł.

3 SAMBORSKI Grzegorz Piotr - Prawo i Sprawiedliwość  - 191 gł.

4 PRAJSNAR Zbigniew Andrzej - Prawo i Sprawiedliwość 162 gł.

5 KUBIT Adam - Prawo i Sprawiedliwość -  111 gł.

6 PELCZAR Władysław - "W Trosce o Dobro Wspólne" - 212 gł.

7 ŚLIWIŃSKI Stanisław - "W Trosce o Dobro Wspólne" - 142 gł.

8 WOJNAR Tadeusz Ludwik - "W Trosce o Dobro Wspólne" - 179 gł.

9 PARADYSZ Adam Ryszard - Prawo i Sprawiedliwość  - 224 gł.

10 POJNAR Zbigniew - "W Trosce o Dobro Wspólne" - 123 gł.

11 WULW Józef Komitet - "W Trosce o Dobro Wspólne" - 199 gł.

12 TRYBUS Renata Urszula - Prawo i Sprawiedliwość  - 178 gł.

13 WAWRZKOWICZ Jan Zbigniew - "W Trosce o Dobro Wspólne"  - 164 gł.

14 GIERLACH Janusz Piotr - "W Trosce o Dobro Wspólne" - 151 gł.

15 URBANEK Jolanta - Prawo i Sprawiedliwość - 151 gł.

 

 

Pozostałe rady

 




Grzegorz Skwara
2014-11-23
Tagi : wyniki wyborów, radni, samorząd

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):