Galeria
(30500)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1207)
Kontakt
@

Publiczne » Parlament

Wyniki wyborów do Sejmu z krośnieńskiego okręgu wyborczego. Wybory 2015

Państwowa Komisja Wyborcza nie ogłosiła jeszcze ogólnopolskich wyników. Jednak Okręgowa Komisja Wyborcza w Krośnie ogłosiła już wyniki wyborów w okręgu nr 22(dawne województwo krośnieńskie i przemyskie) do Sejmu. Wiemy więc kto zdobył najwięcej głosów. Kto zostanie posłem dowiemy się po podliczeniu wszystkich głosów w kraju i zagranicą.

Lista 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość   174 900

 

1. Marek Kuchciński - polityk - Przemyśl - 34 558

2. Anna Schmidt-Rodziewicz - socjolog - Jarosław – 16 134

3. Piotr Uruski - historyk - Sanok – 11 200

4. Piotr Babinetz - historyk - Krosno – 10 170

5. Witold Lechowski - nauczyciel - Jasło –  6 798

6. Andrzej Matusiewicz - adwokat - Prałkowce – 9 970

7. Stanisław Piotrowicz - prokurator – Odrzykoń – 15 747

8. Bogdan Rzońca - nauczyciel - Jasło – 28 356

9. Teresa Pamuła - specjalista ds. ogrodnictwa - Lubaczów – 5 790

10. Adam Śnieżek - specjalista ds. socjalnych – Rzeszów – 8 064

11. Tomasz Kojder - ekonomista - Przeworsk – 2 841

12. Bożena Ryczan - nauczyciel - Żurawica – 3 753

13. Ryszard Jędruch - pracownik samorządowy – Tryńcza- 3 492

14. Anna Wołtosz - inżynier ogrodnictwa – Lubatowa – 1 630

15. Barbara Krajewska - rolnik - Bircza – 1 192

16. Jan Zuchowski - lekarz dentysta - Narol – 1 600

17. Maria Cisoń - administratywista – Dąbrówka – 1 102

18. Łukasz Ciółkowski - urzędnik samorządowy – Lesko - 2 165

19. Elżbieta Kot - technik farmacji – Krzemienna- 1 960

20. Dorota Łukaszyk - przedsiębiorca - Ustrzyki Dolne – 2 111

21. Lidia Lipka - inżynier mechanik – Potok – 3 448

22. Janusz Cecuła - administratywista - Strachocina – 2 819

 

Lista 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP     44 971

 

1. Marek Rząsa - nauczyciel - Przemyśl – 14 562

2. Sławomir Miklicz - prawnik - Sanok – 4 431

3. Joanna Frydrych - ekonomista - Targowiska – 5 761

4. Krzysztof Kłak - ekonomista - Przeworsk – 2 233

5. Zofia Kordela-Borczyk - ekonomista – Sanok – 1 059

6. Leszek Szczybyło – nauczyciel – Jarosław – 1 797

7. Jan             Pierzchała - prawnik – Jasło – 1 562

8 . Jacek Przybyła - socjolog - Ustrzyki Dolne – 1 020

9 . Jerzy Podbrożny - technik mechanik – Łazy - 328

10. Waldemar Zadworny - nauczyciel akademicki - Dachnów - 650

11. Bogdan Rzońca - pracownik administracyjny - Niegłowice – 1 766

12. Ewa Tadla - pracownik samorządowy - Przemyśl - 927

13. Sylwia Wątróbska - starszy konsultant medyczny – Brzozów - 235

14. Daniel Piwowar - audytor wewnętrzny - Wróblik Szlachecki - 398

15. Andrzej Zając - wiertacz - Dobrucowa - 732

16. Dorota Koczna - nauczyciel - Przeworsk - 537

17. Szczepan Łąka - nauczyciel - Jarosław - 856

18. Krystyna Kozik - nauczyciel – Wojaszówka - 274

19. Monika Kozek - nauczyciel – Załęże - 86

20. Wioleta Strojna - inżyr inspekcji sanitarnej – Łukawiec - 220

21. Zbigwnie Ungeheuer - przedsiębiorca budowlany - Krosno – 1 099

22. Piotr Tomański - ekonomista - Żurawica – 4 438

 

Lista 3: Komitet Wyborczy Partia Razem  7 595

 

1. Kamila Mackiewicz-Rossmanith - nauczyciel - Sanok – 3 117

2. Wojciech Romanik - serwisant sprzętu komputerowego - Widna Góra - 997

3. Inga Koralewska - socjolog - Bóbrka - 621

4. Grzegorz Skórka - pomocnik drukarza - Przemyśl - 467

5. Jolanta Janas - student - Stężnica - 466

6. Marek Imiełowski - programista aplikacji - Jarosław - 211

7. Aleksandra             Górniak - mikrobiolog - Miłocin - 357

8. Tomasz Święcicki - pracownik spraw produktów finansowych - Warszawa - 204

9. Agata Niewola - kulturoznawca – Radom - 186

10. Michał Bugajski - analityk finansowy - Bełchatów - 209

11. Anna Malińska - pielęgniarka - Kozłów Biskupi - 316

12. Adam Rossmanith - nauczyciel - Sanok – 444

 

 

Lista 4: Komitet Wyborczy KORWiN  13 984

 

1. Błażej Wilk - przedsiębiorca - Przemyśl – 6 778

2. Paweł Szczepanik - drukarz - Lubaczów  - 1 109

3. Michał Hap - student – Jasło – 1 378

4. Leszek Karcz - emeryt – Krosno - 451

5. Wioletta Ryń - studentka – Dydnia - 290

6. Alicja Dubniewicz - psycholog – Wrocław - 271

7. Maciej Dębicki - przedsiębiorca – Przemyśl - 364

8. Dawid Łojek - kierownik magazynu – Sanok - 229

9. Artur Motyka - drukarz – Lubaczów - 413

10. Mariusz Krajewski - rolnik – Boratyn - 320

11. Magdalena Żygadło - studentka – Łańcut - 286

12. Jerzy Czuchman - lekarz weterynarii – Przemyśl - 212

13. Gabriela Domanasiewicz - muzyk – Przemyśl - 91

14. Robert Stadnicki - technolog – Jasło - 164

15. Grzegorz Drąg - przedsiębiorca - Widna Góra - 265

16. Iwona Kotulak - studentka – Jasło - 131

17. Agszka Dębicka - nauczyciel – Przemyśl - 159

18. Jarosław Kurasz - rolnik – Tarnawka - 125

19. Helena Szczepanik - emeryt – Lubaczów - 83

20. Sławomir Matuszewski - katecheta – Jaworzno - 132

21. Oliwia Sznajdrowska - sprzedawca - Przemyśl - 203   

22. Piotr Żygadło - przedsiębiorca - Kraczkowa - 530   

 

 

Lista 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe   23 805

 

1. Mieczysław Kasprzak - parlamentarzysta - Ostrów – 5 251

2. Dariusz Sobieraj - lekarz - Krościenko Wyżne – 5 144

3. Grażyna Borek - wyższy urzędnik państwowy - Bażanówka – 1 823

4. Tomasz Bury - kierownik biura - Przeworsk – 4 754

5. Władysław Szyk - przedstawiciel władzy samorządowej - Nowa Grobla  - 1 608

6. Katarzyna Sekuła - przedstawiciel władzy samorządowej - Ustrzyki Dolne - 422

7. Janusz Hołyszko - dyrektor do spraw administracji - Drohojów - 859

8. Justyna Cyran - nauczyciel – Dębowiec - 239

9. Marta Skubisz - nauczyciel – Lesko - 221

10. Teresa Piątek - kierownik domu kultury – Jarosław - 174

11. Bogusław Surmacz - pracownik administracji - Brzozów - 373

12. Jacek Hap - kierownik biura - Jasło - 340

13. Maciej Dymnicki - brygadzista magazynier – Jarosław - 156

14. Maria Kaczor - emeryt – Krosno - 256

15. Małgorzata Dachnowicz - dziennikarz – Dubiecko - 449

16. Rafał Kielar - inżynier budownictwa – Zagórz - 278

17. Ewa Zając - pośrednik pracy – Cieszanów - 666

18. Andrzej Bosak - nauczyciel – Warzyce - 132

19. Ryszard Tasz - przedsiębiorca – Haczów - 100

20. Sławomir Socha - student - Krościenko Wyżne - 66

21. Ewa Kubrak - nauczyciel – Adamówka - 257

22. Maria Janowska - inżynier rolnictwa - Przemyśl  - 237

 

Lista 6 : Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni   14 893

 

1. Ewa Wasiewicz - przedsiębiorca - Krasiczyn – 6 463

2. Marian Kawa - nauczyciel - Sanok - 3 225

3. Jerzy Ziomek - przedsiębiorca - Jasło - 570

4. Wiesław Stebnicki - technik budowlany - Ustrzyki Dolne - 544

5. Wacław Bar - przedsiębiorca - Sietesz - 258

6. Tomasz Lackosz - rolnik przedsiębiorca - Jasło - 338

7. Andrzej Orzechowski - dziennikarz – Przemyśl - 375

8. Bożena Kamińska - kierowca - Krosno - 406

9. Helena Warda - nauczyciel – Przemyśl - 164

10. Agnieszka Łaba - ekonomista - Przemyśl - 166

11. Natalia Florczak - zarządza turystyką - Górki - 207

12. Justyna Bury - ekonomista - Medyka - Członek  - 207

13. Gabriel Zajdel - przedsiębiorca - Krosno - 439

14. Waldemar Forbot - przedsiębiorca - Przemyśl - 41

15. Marcin Kiper - nauczyciel - Bykowce - 62

16. Dagmara Kuropatwa - administratywistka - Przemyśl - 134

17. Izabela Kochman - specjalista ds. marketingu – Jasło - 98

18. Edyta Sebzda - terapeuta - Boratyn - 78

19. Renata Drewniak - administratywistka - Lubaczów - 223

20. Robert Kępa - przedsiębiorca - Przemyśl - 88

21. Magdalena Kolanko - nauczycielka – Głowienka - 348

22. Tadeusz Błaszczyszyn - inżyr zootechnik - Ostrów - 459

 

Lista 7: Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" 29 919

 

1. Wojciech Bakun - przedsiębiorca – Nehrybka – 9 406

2 . Robert Majka - polityk – Przemyśl – 3 189

3. Magdalena Targańska - student – Jasło – 2 426

4. Tomasz Janków - przedsiębiorca – Baligród - 630

5. Zbigniew Hatłas - emeryt – Sanok – 1 170

6. Violetta Wolska - główna księgowa – Krosno – 1 334

7. Tomasz Pawlus - prawnik – Jarosław – 1 665

8. Dariusz Rogowski - geodeta – Iwonicz - 924

9. Ewelina Drozd - nauczyciel – Krosno – 1 153

10. Zbigw Hass - rolnik – Lubaczów – 1 003

11. Krzysztof             Pinkowicz - student - Hadle Kańczuckie - 586

12. Marta Kucab - pedagog - Jarosław – 1 181

13. Wiesław Fic - księgowy - Stara Wieś - 442

14. Anna Chmielowiec - trener biznesu – Jarosław - 751

15. Mariusz Lechwar - operator cnc - Glinik Polski  - 591

16. Joanna Kostkiewicz - historyk sztuki – Dobkowice - 187

17. Krystian Książek - student - Jarosław - 320

18. Agata Cichoń - przedsiębiorca – Sanok – 1 104

19. Krystian Gazda - przedsiębiorca - Korczyna  - 1 857

 

 

Lista 8: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru  12 981

 

1. Jan Fuks - ekonomista – Sanok – 5 804

2. Tomasz Majba - nauczyciel – Przeworsk - 946

3. Krzysztof Olbrycht - przedsiębiorca – Haczów – 1 528

4. Paweł Haliniak - ekonomista – Przemyśl - 404

5. Hubert Hołowaty - przedsiębiorca – Jarosław - 433

6. Monika Komenda - technik odzieży – Borchów - 358

7. Anna Łukowska - inżynier buwnictwa wodnego – Morochów - 330

8. Wojciech Bełda - inżynier automatyk - Nawsie Kołaczyckie - 168

9. Paweł Szawarniak - urzędnik administracji – Dobkowice - 300

10. Aneta Bik - pielęgniarka – Przemyśl - 527

11. Szymon Ozimek - inżynier geodeta – Oleszyce - 427

12. Bożena Czuryk - dyrektor domu kultury – Lesko - 157

13. Roman Bzdyk - leśnik – Smolnik - 170

14. Iga Kaliwoszka - studentka – Przemyśl - 135

15. Maria Mazur-Krysztanowska - terapeuta zajęciowy – Przeworsk - 92

16. Kamil Kurosz - radca finansowy – Przemyśl - 96

17. Iwona Kostilek - przedsiębiorca - Nowy Łupków - 34

18. Kamil Kruczek - politolog – Sanok - 114

19. Beata Pasławska - technolog żywienia – Jureczkowa - 69

20. Ewa Jagniszczak - organizator usług turystycznych – Sanok - 68

21. Agnieszka Niemczyk - urzędnik samorządowy - Posada Górna - 448

22. Paweł Rysz - pracownik administracyjny – Lesko - 373

 

 

Lista 9: Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI     2 289

 

1. Marek Ćwiąkała - nauczyciel – Blizne - 664

2. Jacek Macina - nauczyciel – Nehrybka - 109

3. Katarzyna Bednarz - technik ekonomista – Jasło -  145

4. Zofia Romańska - ekonomista - Świerzowa Polska - 110

5. Grażyna Presch - nauczyciel – Karolówka - 48

6. Jan   Rączka - kolejarz - Nawsie Kołaczyckie - 170

7. Krzysztof Niziołek - inżynier transportu – Rogi - 80

8. Joanna Wilusz-Gagat - geodeta – Prałkowce - 80

9. Marcin Turek - nauczyciel - Wróblik Szlachecki - 63

10. Artur Urbanek - inżynier środowiska – Odrzykoń - 85

11. Mariusz Kurek - przedsiębiorca - Stare Oleszyce - 92

12. Agata Jarosz - student – Jasło - 58

13. Dorota Bochenek-Garncarska - technik odzieżowy – Jasło -37

14. Agnieszka Szurdak - nauczyciel – Buszkowiczki - 27

15. Artur Gerula - nauczyciel – Przemyśl - 47

16. Ryszard Majsiak - ratownik wodny – Moderówka -90

17. Ewelina Mikołajczyk - specjalista ds. integracji europejskiej – Rudenka - 39

18. Urszula Ożóg - student – Równe - 39

19. Jerzy Wojtyczek - ekonomista - Miejsce Piastowe - 46

20. Andrzej Lignar - technik budownictwa – Przysieki – 50

21. Izabela Kędra - historyk – Humniska- 114

22. Tadeusz Sosnowski - nauczyciel – Przemyśl - 96

 

 

Lista 10: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi   1 528

 

1. Łukasz Mrugał - przedsiębiorca – Krosno - 766

2. Wojciech Szpunar - przedsiębiorca – Niziny - 100

3. Przemysław Wietecha - przedsiębiorca – Warzyce - 72

4. Marcin Skrzypek - handlowiec – Piwoda – 96

5. Aneta Mrugał - przedsiębiorca – Krosno - 52

6. Edyta Krzeczowska - bezrobotna – Malawa - 18

7. Monika Lubas - logistyk – Malawa - 62

8. Dariusz Kogut - rzemieślnik – Długie - 68

9. Agnieszka Biernacka - student – Piotrówka - 59

10. Michał Bednarczyk - student – Sanok - 68

11. Tadeusz Winogrodzki - przedsiębiorca – Krosno – 14

12. Tomasz Szpunar - rolnik – Niziny - 42

13. Dorota Cichoń - rolnik – Niziny - 51

14. Andżelika             Szmuc - logistyk – Kraczkowa – 60

 

 

Lista: Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"

Komitet został wycofany z wyborów

 

1. Andrzej Zapałowski - nauczyciel akademicki - Przemyśl - Członek  Jedność Narodu

2. Jan Krzanowski - inżynier mechanik - Krosno    

3 . Justyna Krasowska - socjolog - Odrzykoń  

4. Czesław Buksiński - inżynier mechanik - Przemyśl    

5. Grzegorz Urbański - inżynier budowlany - Ustrzyki Dolne   

6. Zofia Małek - pielęgniarka - Świerzowa Polska   

7. Joanna Antochów - nauczyciel - Przemyśl  

8. Stanisław Staniszewski - elektroenergetyk - Jarosław   

9. Bogusław Pitera - informatyk - Rzeszów    

10. Justyna Pytko - nauczyciel - Brzeźnica

 11. Zofia Lipińska - technolog włókiennictwa - Krosno   

12 . Ewa Jodłowska-Zając - nauczyciel - Kańczuga      

 




Grzegorz Skwara
2015-10-26
Tagi : wybory 2015, Krosno, powiat krosnieński, kandydaci na posłów

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):