Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Publiczne » Parlament


Wyniki wyborów do Sejmu z krośnieńskiego okręgu wyborczego. Wybory 2015

Państwowa Komisja Wyborcza nie ogłosiła jeszcze ogólnopolskich wyników. Jednak Okręgowa Komisja Wyborcza w Krośnie ogłosiła już wyniki wyborów w okręgu nr 22(dawne województwo krośnieńskie i przemyskie) do Sejmu. Wiemy więc kto zdobył najwięcej głosów. Kto zostanie posłem dowiemy się po podliczeniu wszystkich głosów w kraju i zagranicą.
2015-10-26    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Każą nam pracować do 67. roku życia

Będziemy pracować dłużej. Sejm przyjął dzisiaj nową ustawę emerytalną. Piątka posłów z Podkarpacia było Za jej wprowadzeniem było pięciu „krośnieńskich” posłów: Tomasz Kulesza, Marek Rząsa, Piotr Tomański z PO, Mieczysław Kasprzak PSL oraz Małgorzata Marcinkiewicz z Ruchu Palikota. Do Sejmu weszli dzięki poparciu m.in. ponad 3,5 tys. krośnian.
2012-05-12    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Kulesza za Chomycz, Chomycz za Chomycz

    Podkarpaccy politycy PO wracają na stare stołki. Premier oficjalnie powołał Małgorzatę Chomycz na stanowisko Wojewody Podkarpackiego. Pierwszy w kolejce na jej miejsce w Sejmie jest były poseł Tomasz Kulesza.
2011-12-12    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Posłowie wybrali sobie komisje

   Posłowie przegłosowali dziś skład większości komisji sejmowych. Wybrani przez krośnian posłowie zasiądą w 15 komisjach. W ich władzach znalazło się dwóch naszych posłów: Stanisław Piotrowicz (PiS) i Mieczysław Golba (SP).
2011-11-17    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Biura posłów nie bardzo przyjazne obywatelowi

    Biura poselskie nie są przyjazne dla obywateli. Trudno się z nimi skontaktować, a jeśli już się uda, to problemem jest uzyskanie informacji, która nas interesuje - wynika z badania przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Pro Collegio. Niestety, są wśród nich biura „krośnieńskich” posłów.
2011-09-19    Grzegorz Skwara0 komentarzy

MASZ GŁOS - przemoc w rodzinie, czy na rodzinie

Z inicjatywy Związku Dużych Rodzin Trzy Plus oraz Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców każdy Internauta może złożyć swój podpis pod sprzeciwem wobec projektu Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, którego zapisy wzbudzają rosnące kontrowersje.
2010-03-04    Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców0 komentarzy

Sejm uchwalił budżet. Mamy rekordowy deficyt

    Posłowie uchwali ustawę budżetową na 2010 roku. W przyszłym roku dochody wyniosą blisko 249 mld zł, wydatki nie przekroczą 302 mld zł. Deficyt wynoszący 52 mld zł będzie największy po roku 1989. Dokument teraz trafi do Senatu, a później do prezydenta.
2009-12-18    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Wcześniejsze emerytury dla nauczycieli

   Sejm uchwalił dzisiaj ustawę, o poselskim projekcie ustawy o nauczycielskich świadczeniach kompensacyjnych, umożliwiającą nauczycielom przechodzenie na wcześniejszą emeryturę.
2009-04-24    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Ludowcy wystartowali do Brukseli

   Podczas wojewódzkiej Konwencji Wyborczej Ludowców w Boguchwale oficjalnie ogłoszono podkarpacką listę kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego do Parlamentu Europejskiego. Otwiera ją Joanna Jarecka – Gomes. Krosno reprezentuje Józef Jankowski.
2009-03-01    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Wyniki wyborów w Krośnie i powiecie krośnieńskim

   Wyniki uzupełniających wyborów do Senatu w Krośnie i gminach powiatu krośnieńskiego.
2008-06-23    Grzegorz Skwara0 komentarzy