Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Publiczne » Ludzie

Joanna Bril radną Sejmiku Podkarpackiego

Zmiany w składzie sejmiku województwa. Powiat krośnieński reprezentuje już czwórka radnych. Dzisiaj ślubowanie na V Sesji Sejmiku Podkarpackiego złożyła i tym samym została nową radną województwa podkarpackiego mieszkanka Jedlicza - Joanna Bril.

Z mandatu radnego wojewódzkiego zrezygnował radny Polskiego Stronnictwa Ludowego Kazimierz Śnieżek, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej.

Na jego miejsce weszła startująca również z listy PSL-u  Joanna Bril.  W jesiennych wyborach otrzymała 2286 głosów. Nowa radna pochodzi z Jedlicza, a jest wykładowcą i prodziekanem  Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle. Naukowo zajmuje się logistyką i transportem. Jestem autorem książek i wielu artykułów naukowych.

    Tym, czym będę się chciała zajmować jest to, aby ta nowa perspektywa 2014-2020 dała mi możliwość, pozyskania jak największej  ilości środków dla młodych ludzi, dla studentów. Wiem, jak bardzo  się oni borykają, kończą studia; bardzo dużo młodych wyjeżdża za granicę za chlebem. Mamy zdolnych studentów i szkoda mi, że oni wyjeżdżają - powiedziała tuż po złożeniu ślubowania nowa radna.

 
Grzegorz Skwara
2015-02-23
Tagi : Sejmik Województwa Podkarpackiego, radna, Joanna Bril

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):