Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Publiczne » Ludzie


Joanna Bril radną Sejmiku Podkarpackiego

Zmiany w składzie sejmiku województwa. Powiat krośnieński reprezentuje już czwórka radnych. Dzisiaj ślubowanie na V Sesji Sejmiku Podkarpackiego złożyła i tym samym została nową radną województwa podkarpackiego mieszkanka Jedlicza - Joanna Bril.
2015-02-23    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Zmarł Bronisław Burek

W środę 4 kwietnia, w wieku 88 lat zmarł Bronisław Burek – niezwykły człowiek, społecznik zaangażowany w życie lokalnej społeczności. Był Radnym Krosna aż przez sześć kadencji. Działał aktywnie w Zarządzie Dzielnicy Suchodół.
2012-04-05    UM Krosna0 komentarzy

Zmiany w personalne i organizacyjne w Urzędzie Miasta Krosna

    Maciej Gernand został nowym Sekretarzem Miasta Krosna. Zastąpił na tym stanowisku urzędującego do tej pory Krzysztofa Smereckiego. Nowy regulamin organizacyjny krośnieńskiego magistratu wszedł w życie 1 lutego br. Na jego mocy powstały nowe komórki organizacyjne Urzędu Miasta i nastąpiło kilka zmian personalnych.
2011-02-04    UM 0 komentarzy

Wojewoda odwołał radnego Edwarda Bargiela

   Radni powiatowi dwukrotnie nie odwołali skazanego wyrokiem sądu swego kolegi radnego Edwarda Bargiela, zrobił więc to za nich wojewoda podkarpacki. Edward Bargiel nadal jednak pozostaje radnym.
2010-04-29    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Pożegnano senatora Stanisława Zająca

- Był człowiekiem mądrym i dobrym, politykiem, od którego nie słyszałem nigdy słów nienawiści – mówił o senatorze Zającu marszałek Senatu Bogdan Borusewicz. W pogrzebie Stanisława Zająca wzięło udział kilka tysięcy osób.
2010-04-25    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Zidentyfikowano ciało Stanisława Zająca

    Identyfikację ciała senatora Stanisława Zająca dokonano za pomocą badania DNA. Trumna z jego zwłokami dotrze do Jasła prawdopodobnie w piątek. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na niedzielę.
2010-04-20    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Zmiana władzy w Krościenku Wyżnym

    Dzisiaj dobiegł końca 11- letni okres sprawowania władzy w Krościenku Wyżnym przez, byłego już, wójta Jana Kuźniara. Jego obowiązki przejął sekretarz gminy.
2010-01-29    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Burmistrz Jedlicza donosił, ale nie kłamał

   Burmistrz Jedlicza Zbigniew Sanocki donosił co prawda na kolegów do SB, ale kłamcą lustracyjnym nie jest. Tak brzmi konkluzja dzisiejszego wyroku Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie.
2010-01-28    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Wójt Krościenka Wyżnego złożył rezygnację z funkcji

   Jan Kuźnar zrezygnował dzisiaj z funkcji wójta gminy Krościenko Wyżne. Swoją decyzję przedstawił na sesji rady gminy. Radni stosowną uchwałą rezygnację przyjęli.
2010-01-22    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Burmistrz Rymanowa przed sądem

   Proces Burmistrza Rymanowa ruszył dzisiaj przed Sądem w Krośnie. Krośnieńska Prokuratura zarzuca mu łamanie ustawy o zamówieniach publicznych i pracownikach samorządowych.
2010-01-15    Grzegorz Skwara0 komentarzy