Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1459)
Kontakt
@

Kultura » Spektakle


ZŁOTA IGŁA dla Teatru "i t d..."

Z główną nagrodą powrócił z dwudniowego pobytu w Ostrołęce krośnieński Teatr „i t d...” Jego młodzi aktorzy, mazowieckiej publiczności, jak również kolegom „po fachu” z całej Polski, zaprezentowali spektakl „Obecność”.
2014-09-28    Grzegorz Skwara0 komentarzy

„Skrzat Titelitury” w Krośnieńskiej Bibliotece

22 lutego br. w Czytelni Głównej Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej blisko 150 dzieci obejrzało spektakl „Skrzat Titelitury” przygotowany przez Art-De Studio Małych Form Teatralnych z Krakowa. Przedstawienie stanowiło dodatkową atrakcję dla wszystkich dzieci uczestniczący w zajęciach prowadzonych codziennie w okresie ferii dla małych mieszkańców Krosna w Oddziale dla Dzieci i wszystkich filiach KBP.
2012-02-22    Monika Machowicz0 komentarzy

Teatr "Itd..” nagrodzony w Szydłowcu

   Złotego Gargulca Teatr „Itd...” do Krosna nie przywiózł, ale zajął wysokie, medalowe miejsce na XVII Zamkowych Spotkaniach Teatralneych, czyli Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Amatorskich w Szydłowcu.
2010-05-24    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Dziecięce warsztaty teatralno-lalkarskie „Rękawiczka"

   Chcę zostać aktorką, reżyserem, kompozytorem, sportowcem, architektem. Marzę by założyć własny zespół muzyczny – takie plany na przyszłość snuli uczestnicy warsztatów teatralno-lalkarskich.
2010-02-19    Bożena Paradysz0 komentarzy

Rzecz o świętym Franciszku

   W niedzielne popołudnie 8 listopada br.w sali Kina Promień w Ośrodku Kultury w Dukli młodzież z parafii Trzciana - Zawadka Rymanowska zaprezentowała inscenizację "Święty Franciszku z Asyżu nie umiem cię naśladować..”
2009-11-10    Grzegorz Skwara0 komentarzyFacebook