Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Kultura » Ludzie

Możemy docenić ludzi krośnieńskiej kultury

W Urzędzie Miasta Krosna można składać wnioski w ramach dwunastej edycji nagrody Prezydenta za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Nagroda przyznawana jest twórcom i animatorom kultury związanym ze środowiskiem naszego miasta za szczególne osiągnięcia artystyczne oraz za wyróżniające się dokonania na rzecz upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego.

Tradycyjnie już nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach: za całokształt działalności oraz za wybitne osiągnięcia. Tegoroczne wyróżnienia mogą być przyznawane zarówno indywidualnie jak i zbiorowo. 

Formularz wniosku można pobrać tutaj, ze strony Miasta Krosna lub otrzymać w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miasta Krosna. 

Wnioskodawcami mogą być między innymi: Komisja Kultury i Sportu Rady Miasta Krosna, instytucje kultury, stowarzyszenia lub związki twórcze i kulturalne, szkoły artystyczne, jednostki samorządu terytorialnego, środowiska twórcze lub grupa osób z danego środowiska twórczego.

Spośród kandydatów,  powołana przez prezydenta komisja wybierze najbardziej wyróżniające się postaci życia kulturalnego naszego miasta.

Wypełniony wniosek należy złożyć w terminie do dnia 30 kwietnia br. na adres: Urząd Miasta Krosna, Wydział Kultury i Sportu, ul. Lwowska 28a, 38-400 Krosno.

 

UWAGA: wnioski przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.
umkrosna
2016-04-12
Tagi : Krosno, kultura, nagrody

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):
Facebook