Galeria
(32832)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1270)
Kontakt
@

Gospodarka » Komunikacja

Utrudnienia w ruchu na krośnieńskich drogach

W tym tygodniu (od 16.12 do 21.12), planowane są dalsze utrudnienia w ruchu na krośnieńskiej "obwodnicy". W remoncie jest również ul. Powstańców Śląskich.

Turaszówka

Na odcinku 365 m lewej jezdni w Turaszówce (od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Kochanowskiego w kierunku Miejsca Piastowego), ruch będzie się odbywał normalnie na dwóch jezdniach – lewej i prawej. Mogą pojawić się lokalne zwężenia do jednego pasa ruchu, na okres wykonywania prac ziemnych.

Bieszczadzka

Kontynuacja prac w ciągu ul. Bieszczadzkiej na odcinku od restauracji Wodnik w kierunku granicy Miasta Krosna i Miejsca Piastowego. Na czas prowadzenia robót ziemnych zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w godzinach pracy Wykonawcy.

"Guzikówka" 

Wykonawca będzie kontynuował prace przygotowawcze (rozbiórka muru oporowego) oraz prace ziemne. Zasadniczo prace te nie będą powodowały utrudnień w ruchu. Wykonawca kontynuuje również prace związane z przebudową sieci uzbrojenia terenu. Mogą pojawić się okresowe utrudnienia polegające na lokalnych zwężeniach na czas wyjazdu pojazdów budowy.

Terminy realizacji robót będą uzależnione od warunków atmosferycznych.

 

Trwają nadal utrudnienia w ruchu na ul. Powstańców Śląskich (od ul. Wieniawskiego do ul. Bohaterów Westerplatte). Utrudnienia spowodowane są remontem nawierzchni.
UMKrosna
2013-12-16
Tagi : Krosno, gospodarka, inwestycje, komunikacja

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):
Facebook