Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1459)
Kontakt
@

Gospodarka » Inwestycje

Już jutro otwarcie Parku Handlowego!

Budowa Parku Handlowego Miejsce Piastowe została zakończona w przewidzianym terminie i jest on gotowy do użytku. Już jutro pierwsi klienci będą mogli rozpocząć zakupy, a czekać będzie na nich wiele promocji i rabatów.

Supermarket spożywczy Biedronka, market elektroniczny Media Expert, czy sklep z odzieżą sportową Martes Sport - zakupy w tych sklepach będą możliwe już od jutra na terenie Parku Handlowego w Miejscu Piastowym. Inwestor – Rank Progress SA otrzymał decyzję o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do wielkiego otwarcia.

Obiekt ma 4700 mkw. powierzchni handlowej, przystosowanej pod wynajem. Przewidziano również 230 miejsc parkingowych dla klientów galerii. Prace na terenie inwestycji rozpoczęły się w maju br., a generalnym wykonawcą inwestycji jest firma AMB Group Polska Sp. z o.o.

– Formaty, takie jak ten w Miejscu Piastowym cieszą się dużą popularnością i są wybierane, jako miejsce najpotrzebniejszych zakupów. Obiekt jest dodatkowo bardzo korzystnie zlokalizowany, co niewątpliwie będzie ułatwieniem dla klientów z regionu. Prace budowlane przy tej inwestycji przebiegły bardzo sprawnie – mówi Łukasz Gruszczyński, Dyrektor Marketingu Rank Progress SA.

Park Handlowy w Miejscu Piastowym to kolejny z projektów Rank Progress z zakresu realizowania małoformatowych centrów handlowych w miastach liczących poniżej 50 tysięcy mieszkańców. W 2013 roku inwestor otworzył Pasaż Wiślany w Grudziądzu, a w połowie maja br. zostało oddane do użytku Pogodne Centrum w Oleśnicy.

2014-11-27
Tagi :

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):
Facebook