Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Gospodarka » Handel


Festyn z MediaExpert

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym zademonstrowała dzisiaj w Krośnie sieć sklepów MediaExpert. W ramach reklamy zafundowała wszystkim dzieciom przeróżne atrakcje na festynie zorganizowanym w pobliżu sklepów przy ul. Lewakowskiego i Lniarskiej.
2012-05-19    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Tłum na otwarciu OBI w Miejscu Piastowym

    Po wczorajszym oficjalnym otwarciu, hipermarket OBI w Miejscu Piastowym dziś o godz. 8 rano rozpoczął normalne funkcjonowanie. Na otwarcie sklepu czekała ponad setka osób, a przez cały dzień przewinęło się przez niego tysiące klientów.
2011-11-18    Grzegorz Skwara0 komentarzy

OBI w Miejscu Piastowym otwarte

    Dzisiaj uroczyście otwarty został market budowlany OBI w Miejscu Piastowym. Po południu z jego ofertą zapoznały się lokalne VIP-y, wieczorem pierwsze zakupy zrobili w nim klienci ze specjalnymi zaproszeniami, a jutro od rana zostanie otwarty już dla wszystkich.
2011-11-17    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Jutro bez większych zakupów

    Kto nie zdąży zrobić dzisiaj zakupów, to jutro może mieć z tym problem. W niedzielę wypada bowiem Święto Zesłania Ducha Świętego, czyli tzw. Zielone Świątki. To jeden z 12 dni w roku, w którym poza wyjątkowymi przypadkami obowiązuje zakaz handlu.
2010-05-22    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Zamknięte sklepy w dzień pogrzebu pary prezydenckiej

   W dniach nabożeństwa żałobnego oraz uroczystego pogrzebu prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii większość właścicieli sklepów zdecydowała na znak żałoby zrezygnować z handlu.
2010-04-16    Grzegorz Skwara0 komentarzy

W niedzielę na znak żałoby sklepy sieciowe będą zamknięte

   Sklepy należące do największych sieci handlowych w Polsce będą w niedzielę zamknięte na znak żałoby. W Krośnie zamknięte będą m.in. sklepy Biedronki, Lidla i Żabki.
2010-04-10    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Zakupy zróbmy dziś

   Jutro większość sklepów zostanie zamknięta wcześniej. W wielką sobotę będą czynne przeważnie do 18.00. Niektóre tylko do 15-tej. W niedzielę i poniedziałek handlowania zakazuje prawo.
2010-04-02    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Kolejny krośnieński MediaExpert otwarty

   Dwa dni trwało otwarcie największego w Krośnie marketu elektronicznego. W jednym miejscu, na 1400 metrach kwadratowych powierzchni, zaoferowano klientom kilkanaście tysięcy produktów m.in. z branży elektromechanicznej czy radiowo- telewizyjnej.
2010-03-31    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Jutro w Krośnie rusza Media Expert

Aż dwa dni będzie trwało otwarcie nowego sklepu Media Expert. Otwarcie niezwyczajne, ale też sklep będzie niezwyczajny. To największy sklep tej branży w Krośnie.
2010-03-29    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Kup naturalną choinkę

   W lasach na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie rozpoczęto dzisiaj pozyskanie choinek. Od jutra bożonarodzeniowe drzewka będzie można kupić w nadleśnictwach.
2009-12-14    Grzegorz Skwara0 komentarzyFacebook