Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1459)
Kontakt
@

Edukacja » Aktualności


Powiat Krośnieński - Moja Mała Ojczyzna

W Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Dukli odbyła się dzisiaj VIII edycja konkursu wiedzy turystyczno-krajoznawczej „POWIAT KROŚNIEŃSKI - MOJA MAŁA OJCZYZNA”. W tym roku bezapelacyjnym zwycięzcą w kategorii szkół ponadgimnazjalnych została znowu Natalia Bendas, a wśród gimnazjalistów najszerszą wiedzą wykazał się Jakub Folcik.
2018-04-09    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Nagrody Prezydenta Miasta Krosna za rok szkolny 2015/2016

Po raz czternasty zostały wręczone nagrody Prezydenta Miasta Krosna dla uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym sięgnęli po zaszczytne tytuły w konkursach, olimpiadach, turniejach i zawodach naukowych, artystycznych i sportowych.
2016-06-22    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Powiat Krośnieński – Moja Mała Ojczyzna

Tradycyjnie już, na rozpoczęcie szkolnego sezonu turystycznego w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Dukli, odbył się dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krośnieńskiego konkurs wiedzy krajoznawczo - turystycznej. W tym roku omnibusami powiatu krośnieńskiego zostały Natalia Bendas z Gimnazjum w Dukli oraz Marlena Jaworska z Zespołu Szkół w Iwoniczu.
2016-04-07    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Dukielskie uczennice najlepiej znają Ziemię Krośnieńską

Z kalendarza jeszcze kilka kartek musi spaść, by rozpoczęła się wiosna, ale słońce nie patrząc w kalendarz od dłuższego czasu osusza już beskidzkie ścieżki. Zanim jednak uczniowie pojawią się na nich jako turyści, a odpoczynek i nocleg znajdą w schronisku, mieli okazję w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Dukli wykazać się teoretyczną znajomością terenu powiatu krośnieńskiego.
2014-03-12    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Warto się było uczyć

143 nagrody i wyróżnienia za wyniki naukowe, artystyczne i sportowe dla uczniów krośnieńskich szkół rozdane. 274 uczniów odebrało z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Krosna Bronisława Barana nagrody za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe w minionym roku szkolnym.
2013-06-19    UMKrosna0 komentarzyFacebook