Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Bezpieczeństwo » Straż pożarna


Pożar domu w Jasionce

Dzisiejsza noc okazała się tragiczna dla kolejnej rodziny z krośnieńskiego powiatu. Tym razem swój dom w pożarze straciła rodzina z Jasionki.
2015-03-07    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Wyprowadziła czwórkę dzieci z płonącego domu. Sama zginęła

35-letnia mieszkanka Daliowej zginęła dziś w pożarze domu. Ogień pojawił się rano, około 10.00. Kobieta zdążyła wyprowadzić z płonącego domu czwórkę swoich dzieci. Wróciła do budynku, żeby ratować dobytek.
2015-01-31    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Pożar „Jeziora” w Targowiskach

Temperatura w słońcu dochodzi do 50 stopni. Kto może ucieka do cienia, a najlepiej nad wodę. A kilkudziesięciu strażaków musiało w tej temperaturze walczyć z ogniem w akcji ratowniczo-gaśniczej na terenie Targowisk. Zagrożone były budynki mieszkalne, na szczęście, pomimo panującej suszy i silnego wiatru spaleniu uległo tylko kilka hektarów nieużytków.
2013-08-08    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Pożar na Mickiewicza – motocykle poszły z dymem

W sobotę, gdy do północy i do prima aprilis zostało raptem kilkanaście minut, w pomieszczeniu garażowym na Mickiewicza w Krośnie całkiem na poważnie wybuchł pożar. Płomienie pochłonęły przedmioty przechowywane w garażu, a przede wszystkim dwa jednoślady. Straty - około 40 tys. zł
2012-04-01    GS910 komentarzy

Mieszkanka Iskrzyni ucierpiała w pożarze

Dzisiaj wczesnym rankiem doszło do eksplozji w domu jednorodzinnym w Iskrzyni, w wyniku której wybuchł poważny pożar. W budynku przebywała 76-letnia kobieta, która z poparzeniami górnej części ciała została przewieziona do szpitala.
2012-03-19    GS910 komentarzy

Pożar strychu w Łękach Dukielskich

    Wczoraj wieczorną ciszę w Łękach Dukielskich przerwał dźwięk strażackich syren. Ogień wybuchł na strychu domu, gdzie znajdowało się siano, więc płomienie błyskawicznie zajęły cały dach. Na szczęście mieszkańcy w porę opuścili budynek.
2012-02-27    GS910 komentarzy

Tragedia we Wróbliku. Mężczyzna spłonął w samochodzie

   Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę śmierci mieszkańca Wróblika Szlacheckiego, który spłonął w pożarze własnego samochodu. Według wstępnych ustaleń nadmierne nagrzanie układu wydechowego było przyczyną pożaru, ale nie wiadomo dlaczego mężczyzna nie wydostał się z pojazdu.
2012-02-24    GS910 komentarzy

Śmierć w pożarze w Targowiskach

    W porównaniu do ostatnich pożarów, ten który wybuchł dzisiejszej nocy w Targowiskach był bardzo niewielkich rozmiarów. Miał jednak najtragiczniejsze skutki. Nie udało się uratować 72-letniego właściciela domu.
2012-02-03    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Strażacy pokryci lodem gasili dom w Korczynie

    Pogoda nas nie oszczędza. Nie oszczędza też strażaków, którzy mają ostatnio bardzo dużo pracy i to w ekstremalnych warunkach. Podczas akcji w Korczynie temperatura spadła do blisko –30 stopni. Mokre kombinezony szybko pokrywał lód.
2012-02-03    GS910 komentarzy

Maraton ratowniczo-gaśniczy w powiecie

    Podczas ostatnich mrozów nikomu nie chce się ruszać z domu. Wyboru nie mają strażacy, którzy w razie potrzeby są na zawołanie o każdej porze dnia i nocy. Oprócz wczorajszego pożaru w Korczynie musieli ugasić również jeden w Rymanowie i dwa w Rogach.
2012-02-02    GS910 komentarzyFacebook