Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Bezpieczeństwo » Straż graniczna


Przemycony towar zarekwirowany w Krośnie

Już od ponad dekady możemy przekraczać granicę polsko-słowacką nie będąc kontrolowani przez Straż Graniczną. To, że nie spotkamy na granicy jej funkcjonariuszy nie znaczy, że nie istnieją. Przekonał się o tym 40-letni mieszkaniec Krosna.
2015-06-30    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Nielegalne „Samsungi” zatrzymane w Barwinku

Akcesoria telefoniczne były prawie jak Samsunga. O tym, że „prawie” robi olbrzymią różnicę, podczas kontroli celnej przekonał się kierowca ciężarówki, którą przedwczoraj w Barwinku skontrolowali funkcjonariusze Służby Celnej.
2012-07-18    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Zatrzymany kolejny tir pełny podrabianej odzieży

   Dla handlu i komunikacji granica w Barwinku zniknęła już kilka lat temu, ale tureckie podróbki nadal mają problemy z przekroczeniem tej granicy. Tym razem zatrzymano ponad 11 tysięcy sztuk odzieży.
2010-07-27    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Kłapouchy wpadł w Barwinku

   Na blisko 100 tys. zł szacowana jest wartość odzieży z podrobionymi znakami towarowymi Walta Disneya, którą zabezpieczyli krośnieńscy celnicy. Pochodzący z Turcji towar miał trafić do jednej z warszawskich firm.
2010-04-26    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Samochód za papierosy – nie tym razem

    Czterej młodzi Ukraińcy przemycali papierosy, bo chcieli kupić samochód. Plany pokrzyżowali im strażnicy graniczni z Barwinka. Nowego samochodu nie będzie – nie będzie również starego – zatrzymali go strażnicy.
2010-04-22    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Kilku Rumunów straciło kilkadziesiąt podrobionych pilarek

   Funkcjonariusze Straży Granicznej z Barwinka zatrzymali wczoraj w Dukli trzech obywateli Rumunii, którzy przewozili pilarki spalinowe z podrobionymi znakami towarowymi znanej zagranicznej firmy.
2010-03-30    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Czterodniowa podróż w chłodni z pomarańczami

   Młodemu Afgańczykowi pomarańcze będą śnić się po nocach. Jego czterodniową, mroźną podróż na pomarańczowej diecie zakończyli policjanci i strażnicy graniczni w Barwinku.
2010-02-22    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Przełęcz Dukielska przemytniczym szlakiem

    Drogę prowadzącą przez Przełęcz Dukielską ostatnimi czasy upodobali sobie Ukraińcy do uprawiania przemytu. Ci, którym się nie udało, dowiadują się jak dużo kosztuje ten proceder.
2010-02-11    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Nocne poszukiwania litewskiego kierowcy

    Kilka godzin strażnicy graniczni i policjanci szukali litewskiego TIR-a, którego kierowca w śnieżnej zamieci zgubił drogę w okolicach przejścia granicznego w Barwinku.
2010-02-01    Grzegorz Skwara0 komentarzy

Kubuś Puchatek zatrzymany na granicy

    2,5 tysiąca ubrań z wizerunkami postaci ze znanych kreskówek nie trafi do dzieci. Były nielegalne, zostały więc zatrzymane przez strażników granicznych w Barwinku.
2010-01-18    Grzegorz Skwara0 komentarzyFacebook