Galeria
(37117)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1481)
Kontakt
@

Bezpieczeństwo » Policja

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK19 w Nowej Wsi

Tuż przed godziną 22. na drodze DK19 pomiędzy Nową Wsią a Trzcianą doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe i policję.

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek (18.02) na drodze krajowej nr 19 na granicy Nowej Wsi i Trzciany. Na jednym z zakrętów zaczepiły o siebie jadące w przeciwnych kierunkach ciężarówki.

W wyniku tego zdarzenia w samochodzie wiozącym za południową  granicę Polski mrożonki uszkodzeniu uległ zbiornik na paliwo. Z tego powodu strażacy w pierwszej kolejności zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przepompowywali pozostałe paliwo do innych  zbiorników. Zneutralizowali również paliwo, które wylało się na jezdnię.

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK19 w Nowej Wsi

Dużo gorzej wyszła na wypadku druga, jadąca bez ładunku, ciężarówka i jej kierowca. Po zjeździe z nasypu, przewróciła się na bok, pozostawiając częściowo na jezdni  przyczepę. Ranny, na szczęście niegroźnie, został jej kierowca. Potrzebna była jednak pomoc ratowników medycznych.

Kolejny, przymusowy postój będzie czekał kierowców jadących tą trasą jutro, kiedy odbędzie się wyciąganie na drogę przewróconego pojazdu.
Grzegorz Skwara
0000-00-00
Tagi : drogówka,wypadek,

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):
Facebook