Galeria
(35828)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1390)
Kontakt
@

Bezpieczeństwo » Policja

Agresywna właścicielka równie agresywnego psa

Z pomocy lekarskiej musiał skorzystać 17-latek pogryziony przez psa. Taki sam los spotkał policjanta biorącego udział w wyjaśnianiu wcześniejszego zajścia. Właścicielka psa nikogo nie pogryzła, ale była równie agresywna jak jej zwierzęta.

Wczoraj kilkanaście minut po 19. w Potoku wracający ze sklepu 17-latek został zaatakowany i pogryziony przez  biegającego bez nadzoru psa. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci znaleźli właścicielkę agresywnego czworonoga. Zresztą nie tylko tego. W pobliżu kobiety biegało jeszcze kilka innych psów.

Kiedy funkcjonariusze zwrócili się do kobiety o dokumenty potwierdzające szczepienia agresywnego zwierzęcia, ta odmówiła jego okazania. Pokazała za to w nieprzyzwoity i agresywny sposób co o nich myśli. Aby dobitniej wyrazić swój stosunek do funkcjonariuszy poszczuła ich psami. Zwierzęta zaatakowały jednego z nich. Na szczęście szybka reakcja drugiego policjanta sprawiła, że agresywne psy zostały przepędzone.

Okazało się, że 45-letnia właścicielka psów była nietrzeźwa. Miała ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta trafiła na Policję, a obaj poszkodowani do szpitala.

 

 
Grzegorz Skwara
2015-04-02
Tagi :

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):
Facebook