Galeria
(35828)
Katalog firm
(84)
TeleKrosno
(1390)
Kontakt
@

Bezpieczeństwo » Policja

W Targowiskach motocyklista wpadł na punto

Do szpitala przewiezieni zostali kierowcy biorący udział w wypadku, do którego doszło dzisiaj po południu w Targowiska ma drodze koło „Dębiny”.

Do wypadku na ulicy Dębowej w Targowiskach doszło po godzinie 13. Motocyklista jadący w kierunku Łężnan podjął próbę wyprzedzenia ciągnika z przyczepą. Nie zauważył jednak jadącego z przeciwka samochodu. Kierowca punto, widząc na swojej stronie drogi motocykl, próbował uciec w kierunku rowu. Szybkość obu pojazdów była jednak na tyle duża, że manewr się nie udał i motocyklista wpadł na samochód.

Wypadek w Targowiskach

 

Do szpitala, ze złamaniem nogi, przewieziony został kierowca motocykla. Karetka pogotowia zabrała tam również kierowcę punto, który skarżył się na bóle brzucha.

 

Wypadek w Targowiskach

Pierwsze wiosenne słońce sprawiło, że na drogach coraz częściej zaczęły pojawiać się jednoślady. Zaczną się więc również wypadki z ich udziałem. Kilka minut po odjeździe z miejsca wypadku policji i straży pożarnej, po jeszcze świeżych śladach hamowania, przemknął kolejny motocyklista. Na liczniku miał znacznie powyżej pięćdziesiątki, więc tych śladów chyba nawet nie zauważył. Oby jego kół w przyszłości policja nie musiała obmalowywać kredą.

 
Grzegorz Skwara
2015-03-25
Tagi : Targowiska, policja, drogówka, wypadek

Podziel się :


Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz:


       Podpis :      

Komentarze (0):
Facebook